Viss, kas nepieciešams, lai realizētu savu dizaina vīziju

Realizējiet savu dizaina vīziju un radiet tādu liftu pieredzi, kas palīdz izveidot saikni starp ēku un cilvēkiem un atstāt nepārejošu iespaidu.

Mūsu mērķis ir uzlabot pilsētas dzīves kustību. Tas nozīmē padarīt pilsētas par labāku vietu dzīvošanai, palīdzot cilvēkiem droši un bez raizēm pārvietoties pa tām. Liftu interjers un pieredzes radīšana spēlē milzīgu lomu cilvēku plūsmas pieredzes radīšanā, ko lietotāji pieprasa un ko ēka ir pelnījusi.

img_20180725_BS_KONE_AMOSREX_058_edit_highlight_teaser_680x425

Cilvēku ieskatu vadīts dizains

Cilvēki ir ēku dzīvīgās enerģijas avots, tāpēc mūsu dizaina filozofija ir balstīta uz cilvēku ieskatu vadītu pieeju, kas ņem vērā visu liftu pieredzi, lai garantētu savienojumu katrā līmenī —no vizuālā līdz emocionālajam un visu starp tiem.

Trīs jauni veidi vīzijas realizēšanai

Uzņēmumā KONE vissvarīgākais ir cilvēks. Mēs ticam, ka varam padarīt pilsētas par labāku vietu dzīvošanai, koncentrējoties uz iedvesmojošu pieredzi, kas ir balstīta uz faktisko lietotāju vajadzībām un ieskatiem. – Timo Tiajens (Timo Tiainen), Konceptu un projektēšanas nodaļas vadītājs

Jauna pakāpe liftu attīstībā

Iekrāsojiet sienas ar gaismu, lai radītu tieši piemērotu noskaņu, piesaistiet pasažierus ar acīm tīkamu pilno sienu reklāmām un ritošajiem sociālo mediju atjauninājumiem. Bagātiniet pieredzi vēl vairāk, izmantojot perfektu skaņu celiņu.

Izsmalcināti un pielāgojami raksti

Mūsu plašais rakstu klāsts ir paredzēts gan kā pielāgojams, gan kā funkcionāls, palīdzot veidot izsmalcinātu, vienlaikus efektīvu lifta kabīni, kas lieliski iederas ēkas dizainā un tai pat laikā ir viegli tīrāma un uzturama.

Daudzpusīga krāsu un materiālu palete

Pamatojoties uz izvērstu izpēti un ciešu sadarbību ar klientiem, mēs esam izveidojuši krāsu un materiālu paleti, kas maksimāli atvieglo tādas kombinācijas piemeklēšanu, kas izcili atbilst dizaina vīzijai.

img_KONE DX Design -Versatile color and material palette_680x425

Aplūkojiet kabīnes dizainu 360 grādu skatā

Iedvesmojoši un iepriecinoši ar jaunajiem kabīņu dizainiem

Iedvesmojoši un iepriecinoši ar jaunajiem kabīņu dizainiem

Skatiet mūsu sagatavotos liftu kabīņu dizainus un izveidojiet savu unikālo interjeru, apvienojot materiālus, apgaismojumu un piederumus. Realizējiet savu vīziju ar 3D modelēšanu un vēl plašāk ar KONE Car Designer.

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form


+371My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu