Pilnīgi jauns eskalators vai slīdošais celiņš, kas paredzēts vecā aizstāšanai

MĒS IESAKĀM PILNĪGU NOMAIŅU, JA ESKALATORS:

Ir novecojis, nav uzticams vai vairsnetiek galā ar cilvēku plūsmu

MĒS PIEDĀVĀJAM DIVAS ESKALATORU NOMAIŅAS IESPĒJAS

Mēs varam uzstādīt gan jaunu eskalatoru, gan jaunu rāmi vai nomainīt tikai pašu eskalatoru, atstājot veco rāmi.

RISINĀJUMI PILNĪGAS ESKALATORU NOMAIŅAS GADĪJUMOS

Mēs piedāvājam divus risinājumus pilnīgas nomaiņas gadījumā.

PILNĪGA NOMAIŅA

Pilnīga nomaiņa ietver visa eskalatora, tostarp arī rāmja nomaiņu. Ja uzstādīšanas vietai ir ērti piekļūt, nomaiņu parasti ir iespējams veikt dažu darba dienu laikā. Eskalatora pilnīga nomaiņa ir ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies. Tiks samazinātas izmaksas par enerģiju, paaugstināta drošība un uzticamība, kā arī lieliski papildināts ēkas dizains. Aplūkojiet mūsu eskalatoru un slīdošo celiņu piedāvājumu, kas pieejams gan jaunām, gan jau esošām ēkām.

PILNĪGA ESKALATORA NOMAIŅA, ATSTĀJOT VECO RĀMI

KONE EcoMod™2 sniedz visas tās priekšrocības, ko var piedāvāt jauni, dizainiski pievilcīgi un energoefektīvi eskalatori un slīdošie celiņi — tikai nav nepieciešamības veikt paša rāmja demontāžu. Ir nepieciešami tikai nelieli būvniecības darbi, un paralēlos eskalatorus var nomainīt pa vienam, tā samazinot izmaksas un radītos traucējumus. KONE EcoMod 2 ir piemērots visiem eskalatoru zīmoliem.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

Canada (EN)

Apmeklēt mājas lapu