KONE — darba devējs

KO MĒS DARĀM

KONE ir liftu un eskalatoru nozares līderis. Mūsu uzdevums ir uzlabot pasaules pilsētas, ēkas un sabiedriskās vietas. Mēs uzskatām, ka pilsētām ir nozīmīga loma labāku dzīves apstākļu nodrošināšanā.

KAM MĒS TICAM

Mēs ticam, ka varam uzlabot savu darbu, iedvesmojot un iesaistot mūsu darbiniekus, kā arī piedāvājot tiem izaugsmes iespējas. Mēs īpaši atbalstām personīgo pilnveidošanos un piedāvājam daudzas un dažādas karjeras izaugsmes iespējas.

Uzņēmuma KONE apņemšanās

img_Careers_Improving urban life

UZLABOT PILSĒTAS DZĪVES APSTĀKĻUS

Mēs esam pasaules līderis liftu un eskalatoru nozarē, un mēs izstrādājam risinājumus, kas atvieglo cilvēku ikdienu un padara to ērtāku. Būdams uzņēmuma KONE darbinieks, jūs palīdzat uzlabot pilsētas dzīves kvalitāti.

img_Careers_Growing together

KOPĀ ATTĪSTĪTIES

Mēs ticam, ka mūsu veiksmes pamatā ir spēcīga vadība, kopējas vērtības un apņēmīgi darbinieki.

img_Careers_Winning together

KOPĀ UZVARĒT

Mēs piegādājam savas iekārtas klientiem un pastāvīgi uzlabojam savu reputāciju kā uzticams partneris.

Aplūkojiet darba iespējas, kādas piedāvājam dažādās valstīs!

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu