Mūsu sasniegumi apkārtējās vides uzlabošanā

CDP PASAULES KLIMATA A SARAKSTS

Labākais iespējamais 100 A rezultāts CDP pasaules klimata A sarakstā

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Pirmais uzņēmums, kas sasniedzis augstāko A klases energoefektivitātes klasifikāciju liftu uzstādīšanai atbilstoši ISO 25745.

ENERĢIJAS IZMANTOŠANA

Laikā no 2008. līdz 2015. gadam mēs samazinājām mūsu izmantotā oglekļa dioksīda emisiju līmeni par vairāk nekā 60%

Mūsu pieeja

Uzņemoties rūpes par apkārtējo vidi, uzņēmums KONE saviem klientiem piedāvā dažādus novatoriskus un energoefektīvus risinājumus, kas samazinās kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi.

img_people-flow-metro-escalator-951x535

KONE PROGRAMMA ENVIRONMENTAL EXCELLENCE

Mūsu programma Environmental Excellence atbalsta būvniecības jomā notiekošo pāriešanu uz videi draudzīgiem standartiem.

img_kone-show-room-951x535

RISINĀJUMI VIDEI DRAUDZĪGĀKĀM ĒKĀM

KONE pašreizējo liftu energoefektivitāte ir par 90% lielāka nekā KONE 20. gadsimta 90. gados uzstādītajiem liftiem.

img_kone-us-maintenance-technician-951x535

UZ APKĀRTĒJO VIDI RADĪTĀS IETEKMES SAMAZINĀŠANA

Mūsu mērķis ir vēl vairāk samazināt mūsu darba radīto negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi, īpaši attiecībā uz oglekļa emisijām, ko mēs radām, kā arī enerģijas, materiālu un ūdens patēriņa daudzumu.

img_architect-salesguy-europe

ATBALSTAM VIDEI DRAUDZĪGAS ĒKAS

Mēs aprēķinām mūsu ražošanā patērēto enerģiju un nodrošinām videi draudzīgu ēku būvniecību. Mēs publicējam datus par KONE ražošanas ietekmi uz apkārtējo vidi un sniedzam ieguldījumu globālās enerģijas pārvaldības standartu izstrādē.

img_elevator-modernization-benefits-5

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Uzstādot jaunas iekārtas, mēs ņemam vērā apkārtējās vides īpatnības. Mūsu uzstādīšanas process ir pārdomāts un efektīvs. Mēs samazinām uzstādīšanas darbu radīto nevēlamo ietekmi uz apkārtējo vidi, un mūsu sistēmas nodrošina, ka mēs samazinām arī ķīmisko vielu lietojumu un garantējam efektīvu atkritumu apstrādi darba vietā.

img_maintenance-hwsy-3

EFEKTĪVI TEHNISKĀS APKOPES PROCESI

Mēs izmantojam viedās tehnoloģijas un videi draudzīgus transportlīdzekļus, lai mazinātu emisijas līmeni un palielinātu efektivitāti. Attālinātie uzraudzības risinājumi samazina nevajadzīgu tehnisko speciālistu izsaukšanu. Savos transportlīdzekļos pārvadājot optimizētus rezerves daļu krājumus, mēs samazinām nepieciešamību doties uz noliktavu, tādējādi samazinot emisijas.

img_mom-son-modernization-elevator

EKOEFEKTIVITĀTE UN MODERNIZĀCIJA

Mums ir vairāki risinājumi, ko izmantojam, lai sasniegtu maksimālu rezultātu ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Mēs piedāvājam plašu modernizācijas risinājumu klāstu — no moderna LED apgaismojuma līdz pilnīgi jaunam liftam ar enerģijas atjaunošanas tehnoloģiju.

img_kone-van-street

OGLEKĻA EMISIJAS SAMAZINĀŠANA

KONE kopš 2008. gada ir veicis savā darbībā oglekļa emisijas mērījumus. No 2008. gada līdz 2015. gadam mums ir izdevies samazināt 1. un 2. jomas oglekļa emisiju līmeni par vairāk nekā 60% (aprēķini ietver 1. jomas tiešo enerģiju un dzesēšanas gāzes, kā arī 2. jomas netiešo elektrību un centrālo apkuri).

img_warehouse-car

LOĢISTIKA – MŪSU LIELĀKAIS IEGULDĪJUMS

Lielākais siltumnīcefekta gāzu emisiju avots KONE bija loģistikas nozare, attiecīgi 2015. gadā — 148 ktCO2e, 2014. gadā — 138. Mēs izmantojam tikai tādas ražošanas iekārtas, kas ir pietiekoši energoefektīvas, un pievēršam īpašu uzmanību loģistikai, optimizējot maršrutus un piegādes, kā arī rūpīgi analizējot alternatīvas transportēšanas iespējas.

img_Maintenance-technician-van

AUTO PARKS

Mēs nepārtraukti meklējam jaunus un mūsdienīgus veidus, kā samazināt mūsu autoparka radīto oglekļa emisiju daudzumu, piemēram, pievēršot uzmanību degvielas ekonomijai un iegādājoties elektriskos transportlīdzekļus, kas ir apkārtējai videi draudzīgāki.

img_female-workers-factory

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA ĒKĀS

Uzņēmumam KONE visā pasaulē ir vairāk nekā 1000 ēku, tostarp dažādi biroju un ražošanas centri. Mūsu iekšējā politikā ir noteikts, ka mūsu ēkām ir jābūt energoefektīvām un videi draudzīgām. Mūsu mērķis ir samazināt oglekļa emisiju daudzumu, un mēs nepārtraukti meklējam risinājumus, kā arī turpmāk uzlabot energoefektivitāti, palielināt videi draudzīgas elektrības izmantošanu un samazināt saražoto atkritumu daudzumu, kā arī uzlabot to pārstrādi.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu