Veselības un labsajūtas jautājumi

Bezskāriena tehnoloģiju un gaisa attīrīšanas risinājumi var nodrošināt tīru un drošu vidi. KONE kompetence cilvēku plūsmas plānošanā, kā arī veselības un labsajūtas risinājumu komplekss līdz ar mūsdienīgu lifta gaisa kondicionēšanas sistēmu palīdzēs klientiem paskatīties uz ēkas apmeklētāju pārvietošanos citādi, jaunajā realitātē par prioritāti noteicot veselību un labsajūtu.

Esiet drošībā ar KONE palīdzību

Kā ir mainījusies cilvēku mijiedarbība ar ikdienas vidi. KONE kompetence cilvēku plūsmās kombinācijā ar bezskāriena tehnoloģijām, gaisa attīrīšanas risinājumiem un citiem inovatīviem veselības un labsajūtas risinājumiem palīdz radīt ēkās drošāku apmeklētāju pārvietošanos un veselībai drošas telpas.

VEICINIET VESELĪBAI DRAUDZĪGU VIDI

KONE risinājumi un pakalpojumi palīdzēs jums optimizēt cilvēku plūsmu atbilstoši noteikumiem, dalīties ar informāciju reāllaikā, iepriekš ieplānot tehniskās apkopes un atgādināt lietotājiem par fizisko distancēšanos.

Samaziniet nepieciešamību pieskarties virsmām

Mūsu inovatīvie bezskāriena risinājumi nodrošina bezkontakta un efektīvu pārvietošanos.

Palīdziet novērst slimības izplatīšanos

KONE tīrīšanas un dezinfekcijas risinājumi palīdz attīrīt gaisu un uzturēt aprīkojumu tīru.

KONE zināšanas un kompetence cilvēku plūsmas jomā ir jūsu rīcībā

img_health-and-wellbeing_535x365-1

Paraugprakses un pamatnostādnes

KONE paraugprakses un pamatnostādnes līdz ar segmentam raksturīgiem piemēriem cilvēku plūsmas plānošanā atbalstīs un nodrošinās jaunu ēku darbības nepārtrauktību. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

img_health-and-wellbeing_535x365-2

Datu pārvēršana vērtīgā informācijā

Vai vēlaties nodrošināt biroja nomniekiem drošu un sekmīgu pieredzi? KONE individualizēta liftu izmantojuma analīze, cilvēku plūsmas pārskats un veselības un labsajūtas risinājumu komplekss palīdzēs sagatavot jaunas ēkas jaunas realitātes normām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

img_health-and-wellbeing-mosaic_535x365-3

KONE plānošana un konsultācijas cilvēku plūsmas jomā

KONE plānošanas un konsultāciju pakalpojumi cilvēku plūsmas jomā, ko vada arhitektu, liftu speciālistu un datu speciālistu komanda, sniedz jaunu ēku projektētājiem segmentam raksturīgu ieskatu un ieteikumus.

Risinājumi jebkurai vajadzībai

KONE novatoriskie veselības un labsajūtas risinājumi liftiem, eskalatoriem un durvīm ir izstrādāti tā, lai cilvēku pārvietošanās būtu droša, tīra un sekmīga. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par jūsu vajadzībām visatbilstošākajiem risinājumiem.

Saistītais saturs

Pakalpojumi, produkti vai risinājumi, kas šeit aprakstīti kā KONE veselības un labsajūtas risinājumi, veicina veselību un labsajūtu. Tomēr šie risinājumi nenodrošina to, ka telpās, kur tie tiek lietoti, netiks gūtas slimības vai infekcijas. Uzņēmumu KONE nevar uzskatīt par atbildīgu par nevienu infekciju vai slimību, kas rodas šādās telpās, vai izrietošām medicīniskām sekām.

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form


+371My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu