WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Kāpēc modernizēt ar KONE?

IEGULDĪJUMI, KAS ATMAKSĀJĀS

Mūsu modernizācijas risinājumi uzlabos drošību, pieejamību, dizainu un samazinās izmaksas par elektroenerģiju.

LAIMĪGĀKI LIETOTĀJI

Sadarbība ar mums uzlabos uzticamību, pieejamību, kā arī komfortu visā ēkas ekspluatācijas laikā.

INSTALĀCIJAS PROCESS BEZ SAREŽĢĪJUMIEM

Mūsu izstrādātais modernizācijas process neradīs neērtības ēkas īrniekiem un citiem apmeklētājiem.

KONE kabīnes dizains

Liftu modernizācijas priekšrocības

Darbība

Modernizēts lifts darbojas ievērojami labāk – samazinās tā gaidīšanas laiks un avārijas situāciju risks. Pie tam mūsdienu liftu vadības ierīces un celšanas iekārtas ir izstrādātas tā, lai tās darbotos ilgāk un patērētu mazāk elektroenerģijas.

Drošība

Drošība mums ir pirmajā vietā – mūsu risinājumi padarīs Jūsu iekārtas drošākas. Lai palielinātu drošību mēs esam izstrādājuši dažādus uzlabojumus, piemēram, uzlabojuši lifta kabīnes apstāšanās precizitāti, uzlabojuši apgaismojumu, lai kabīnē būtu labāka redzamība un pasažieri varētu justies drošāk, kā arī izstrādājuši abpusēju sakaru sistēmu kabīnei, avārijas elektroapgādi strāvas padeves pārtraukuma gadījumā un vēl daudz ko citu.

Pieejamība

Ērta pieejamība ir viens no galvenajiem lifta kvalitātes rādītājiem. Pilnīgi nomainot liftu, varat palielināt kabīnes izmērus par 50%. Modernizējot liftu, ir iespējams uzstādīt platas atveramās durvis, lai pa tām varētu iebraukt ar ratiņkrēslu vai bērnu ratiņiem. Vienmērīga un netraucēta cilvēku plūsma uzlabo dzīves kvalitāti visiem ēkā esošajiem cilvēkiem, un ēka kļūstpievilcīgāka arī esošajiem un potenciālajiem dzīvokļu īrniekiem un īpašniekiem.

Dizains

Vizuāli pievilcīgs lifts noteikti uzlabos ēkas kopējo tēlu un ar to būs daudz patīkamāk pārvietoties. Modernizējiet savu veco lifta kabīni ar mūsdienīgiem, izturīgiem un viegli kopjamiem materiāliem nepalielinot kabīnes svaru.
Mēs piedāvājam dažādus jau gatavus kabīņu dizaina variantus vai izveidojat savu dizainu pats, apvienojot dažādus apdares materiālus un aksesuārus atbilstoši savām vēlmēm.

Energoefektivitāte

Lifta modernizācija ievērojami samazinās izmaksas par elektroenerģiju. Mēs saviem klientiem piedāvājam KONE EcoDisc™ motoru, kas patērē daudz mazāk elektroenerģijas nekā zobratu, divu ātrumu vilces vai hidrauliskie lifti, LED apgaismojumu kabīnēs, piedziņas sistēmu, kas atjauno pārmērīgo bremzēšanas enerģiju un atgriež to atpakaļ elektrotīklā un «Gaidīšanas režīmu», kas lifta neizmantošanas laikā automātiski pārslēdz kabīni enerģiju taupošā režīmā. Ar šiem uzlabojumiem Jūs ne tikai būtiski samazināsiet izmaksas, bet arī samazināsiet oglekļa emisiju daudzumu.