Modulārās modernizācijas risinājumi – lieliski uzlabojumi ērtā un efektīvā veidā!

img_direct drive_951x535

Piedziņa

Modernizējot tradicionālo gliemežpārvada piedziņu ar energoefektīvo KONE Direct Drive, samazinās enerģijas patēriņš, palielinās drošība un darba jauda. Pateicoties tam, ka piekļūšana svarīgiem komponentiem ir vienkārša, tiek samazināts dīkstāves laiks un tehniskās apkopes ir iespējams veikt ātri un ērti.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-1

Ķēde

Mūsu ķēdei nav nepieciešama eļļošana. Tas nozīmē, ka uzstādīšanas laikā nav eļļas smakas un eļļas noplūdes riska. Tas ievērojami samazina ugunsgrēka risku un atvieglo tehnisko apkopi.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-2

VADĪBAS SISTĒMA

Aizstājot novecojušu vadības sistēmu ar moderna mikroprocesora vadības ierīci, ievērojami uzlabojas drošība un energoefektivitāte. KONE 501 vadības sistēma izveido savienojumu ar jaunākajām drošības uzraudzības sistēmām, un jums ne par ko nav jāsatraucas.

img_modular escalator controller

Dizains

Ir ļoti ērti saskaņot eskalatora dizainu ar ēkas dizainu un pārvērst to par stilīgu dizaina elementu, kas piesaistīs skatienu. Varat nomainīt vienu vai visas balustrādes, piekļuves pārsegus, robotās plāksnes, malas un pārsegumus, tīrīšanas un līdzsvara pakāpienus, kā arī apgaismojumu.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-5

Drošība

Ir ļoti svarīgi, lai iekārtas atbilstu visiem drošības standartiem saskaņā ar vietējiem normatīvajiem aktiem. Mēs piedāvājam dažādus modernizācijas risinājumus, kas paaugstinās drošību, tostarp slotiņu veida novirzīšanas sistēma, dinamiskās bremzes un papildus drošības norādes.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu