WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Programmas Advanced People Flow risinājumi

Programma Advanced People Flow ietver risinājumus piekļuves un galamērķu kontrolei, informatīvi izklaidējošo sistēmu risinājumus liftiem un aprīkojuma uzraudzības risinājumus.

kone

Piekļuve

KONE Access ir mērogojama un elastīga piekļuves kontroles sistēma, kas tiek nemanāmi integrēta ar liftu sistēmu un ēkas durvīm. Tā apvieno lietotāja interfeisa ierīces, sistēmas aparatūru un piekļuves kontroles pārvaldības programmatūru.

kone

Galamērķis

Mūsu galamērķu kontroles sistēma ievērojami uzlabo ēkas efektivitāti un ērtības ar skaidrām norādēm, bez nevajadzīgām apstāšanās reizēm un brīvākiem liftiem, kā arī vieglu integrāciju ar KONE Access.

kone

INFORMATĪVI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA

KONE informatīvi izklaidējošo sistēmu risinājumi piedāvā ērtu veidu, kā koplietot multivides un tīmekļa saturu, kā arī ar drošību un ēku saistīto informāciju liftu kabīnēs, citās ēkas vietās un personīgās ierīcēs brauciena laikā.

kone

UZRAUDZĪBA

KONE E-Link nodrošina reāllaika pārskatu pār aprīkojuma statusu, prasībām, plūsmas datiem un pieejamību.

KONE Residential Flow

kone

KONE ADVANCED PEOPLE FLOW RISINĀJUMI DZĪVOJAMĀM ĒKĀM

Pārvietojoties pa ēku, durvis atveras, lifti ierodas ar jau atlasītu jūsu galamērķa stāvu, un digitālā ziņojumapmaiņa sniedz jaunāko informāciju par ēku. Integrēta sistēma, kas palīdz ēkām labāk apkalpot iedzīvotājus.

Skatiet jaunākos Advanced People Flow papildinājumus

Image

KONE informācija

Ar KONE informācijas risinājumiem varat ātri un viegli sniegt svarīgu informāciju par ēku, vienlaikus uzlabojot liftu lietošanas pieredzi pasažieriem ar plaši pielāgojamu saturu.

Image

KONE savienotie pakalpojumi 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā

KONE savienotie pakalpojumi 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā garantē skaidru pārskatu pār aprīkojuma statusu un jau no pirmās dienas piedāvā profilaktiskās tehniskās apkopes pakalpojumus.

Image

Mūzika liftos

Radiet jaunus un enerģētiskus iespaidus par mūziku liftos un vēl vairāk bagātiniet vidi liftu lietotājiem.