KONE Information Solutions | Elevator Display

img_KONE_Feat_Media_screen-Landscape-042_lines_680x425

KONE informācija

Ātri un viegli sniedziet svarīgu informāciju par ēku un radiet pilnīgi jaunu lietotāju pieredzi ar iespēju koplietot plaši pielāgojamu saturu. Ar KONE informācijas risinājumiem varat informēt un izklaidēt ēkas lietotājus dažādos veidos.

KONE Information Solutions | Elevator Display

Apraksts

Noslogotās modernās ēkās aizvien svarīgākas kļūst efektīvas norādes un saziņa. KONE informatīvi izklaidējošo sistēmu risinājumi piedāvā ērtu veidu, kā koplietot multivides un tīmekļa saturu, kā arī ar drošību un ēku saistīto informāciju liftu kabīnēs, citās ēkas vietās un personīgās ierīcēs brauciena laikā.

Download the KONE InfoScreen factsheet

Ieguvumi

  • Efektīvs saziņas kanāls iestāžu vadītājiem un pakalpojumu nodrošinātājiem, lai sazinātos ar īrniekiem un apmeklētājiem liftu kabīnēs vai kāpņu telpās
  • Rīks norāžu sniegšanai īrniekiem un apmeklētājiem it īpaši renovācijas darbu vai būvdarbu laikā

Izvēles iespējas

  • KONE InfoScreen Standard: bezsaistes sistēma lifta novietojuma un citas informācijas, kas nav regulāri jāatjaunina, attēlošanai
  • KONE InfoScreen Premium: tiešsaistes sistēma, kas ļauj jums automātiski un attāli atjaunināt dažādus satura veidus

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu