WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Kāpēc izvēlēties KONE?

PASAULES KLASES PAKALPOJUMI

Lai kurā pasaules malā jūs atrastos, mēs nodrošinām profesionālu servisu .

VISS NO VIENA UZTICAMA PIEGĀDĀTĀJA

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes liftus, eskalatorus un slīdošos celiņus visu veidu ēkām. Mūsu tehniskās apkopes un modernizācijas pakalpojumi garantē aprīkojuma drošību un uzticamību.

KONE TEHNISKO APKOPJU PAKALPOJUMI

TEHNISKĀ APKOPE

Mēs sniedzam tehnisko apkopju pakalpojumus visu zīmolu un modeļu liftiem un eskalatoriem. Mūsu tehnisko apkopju paketes ietver plašu pakalpojumu klāstu, tādējādi jūs varat viegli izvēlēties jums vispiemērotāko.

Uzticams partneris, kas jūs atbalstīs ikvienā situācijā

Vai zinājāt, ka pareizi ekspluatētslifts vai eskalators var darboties gadu desmitiem ilgi? Uzņēmumā KONE mēs esam gatavi apkalpot liftus un eskalatorus visā to ekspluatācijas laikā.

APMIERINĀTI ĪRNIEKI

Mūsu tehniskās apkopes pagarinās Jūsu iekārtas kalpošanas laiku. Mēs apkalpojam vairāk nekā vienu miljonu KONE un citu ražotāju liftu, eskalatoru un durvju visā pasaulē. Sadarbības sākumā ir svarīgi noskaidrot, kādas ir jūsu vēlmes un prasības tehniskajām apkopēm, lai mēs varētu nodrošināt Jums vispiemērotāko risinājumu. Mēs jums izstrādāsim individuālu tehnisko apkopju plānu, lai tas atbilstu uzstādīšanas vietai un jūsu izmantotajām iekārtām neatkarīgi no to zīmola vai veida.

NĀKOTNES PLĀNOŠANA

Izmantojot KONE pakalpojumus, jūs varat ērti uzraudzīt savu iekārtu tehnisko stāvokli un beidzamās darbības, kas ar tām veiktas. Mēs piedāvājam veikt pilnu iekārtu diagnostiku un atbalstu plānošanā, lai mazinātu iekārtu tehniskā stāvokļa radītu neparedzētu izdevumu risku. Pareizi un laicīgi izplānots modernizācijas process nodrošina, ka jūsu iekārtas darbojas uzticami, atbilst jaunākajiem drošības standartiem un papildina ēkas dizainu.

LAIKS UZLABOT IEKĀRTAS

Pat visizturīgākās iekārtas gadiem ejot nolietojas. Iekārtas var uzlabot, izmantojot mūsu piedāvātos modernizācijas risinājumus, kas sniegs drošību, uzticamību, pieejamību un jaunu dizainu, kā arī samazinās izmaksas par enerģiju. Tā pat varam piedāvāt uzstādīt pilnīgi jaunu liftu vai eskalatoru Jūsu esošās iekārtas vietā.

Saistītās tēmas