Kāpēc izvēlēties KONE?

PASAULES KLASES PAKALPOJUMI

Lai kurā pasaules malā jūs atrastos, mēs nodrošinām profesionālu servisu .

VISS NO VIENA UZTICAMA PIEGĀDĀTĀJA

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes liftus, eskalatorus un slīdošos celiņus visu veidu ēkām. Mūsu tehniskās apkopes un modernizācijas pakalpojumi garantē aprīkojuma drošību un uzticamību.

KONE tehniskās apkopes pakalpojumi

Mēs garantējam nepieciešamo

Mēs garantējam nepieciešamo

Neatkarīgi no liftu, eskalatoru un automātisko ēku durvju zīmola vai modeļa mūsu pasaules klases pakalpojums garantēs to drošu un uzticamu darbību.

KONE modernizācijas pakalpojumi

img_KONE_Launch_Mother_and_Child-Landscape-056_680x425

Liftu modernizācija

Vai vēlaties palielināt lifta uzticamību un ekoefektivitāti, uzlabot komfortu un ērtības, atsvaidzināt izskatu un sajūtas vai nodrošināt atbilstību jaunākajiem drošības un pieejamības standartiem? Mēs varam palīdzēt.

img_kaari-escalator-people-flow-HR

Eskalatoru modernizācija

Atkarībā no tā, kas ir visatbilstošākais jūsu vēlmēm, mēs varam nomainīt visu eskalatoru vai tikai atsevišķus komponentus, lai uzturētu visas sistēmas vienmērīgu un uzticamu darbību.

img_building_door_modernization_teaser-442x224

Ēku durvju modernizācija

Ar mūsu elastīgajiem modernizācijas risinājumiem — no modulārās modernizācijas komplektiem līdz pilnīgai nomaiņai — varat garantēt durvju drošību un uzticamību, vienlaikus uzlabojot arī energoefektivitāti.

img_buildings_without_an_elevator_teaser-442x224

Risinājumi ēkām bez lifta

Lifta modernizācija ir daudz ātrāks un mazāk problemātisks, nekā jūs domājat. Tas atvieglo dzīvi iedzīvotājiem un vienlaikus pievieno vērtību īpašumam.

img_advanced_people_flow_teaser-442x224

Programmas Advanced People Flow risinājumi

Integrējiet aprīkojumu un ierīces vienā kompleksā viedo ēku risinājumā vienmērīgai lietotāju pieredzei no ieejas durvīm līdz galamērķim.

Jaunie KONE DX klases lifti ir pieejami

Jaunie KONE DX klases lifti ir pieejami

Pievienojiet ēkai vērtību ar jauniem un drošiem liftiem.

Atbalsts ikvienā procesā

Atbilstoši uzturēts lifts vai eskalators var darboties desmitgadēm. Mēs esam gatavi palīdzēt ikvienā procesā — visā aprīkojuma kalpošanas laikā.

img_existing-buildings-tentants-happier-951x535

Uzturiet iedzīvotājus apmierinātus

Mūsu tehniskās apkopes pakalpojumi palīdz uzturēt iedzīvotāju apmierinātību, garantējot, ka ēkas aprīkojums darbojas vislabākajā iespējamajā veidā neatkarīgi no zīmola vai veida. Sākotnēji mēs pilnībā izprotam jūsu ēku un aprīkojumu, pēc tam izveidojam pielāgotu tehniskās apkopes plānu.

img_existing-buildings-planning-for-the-future-951x535

Plāns nākotnei

Kā KONE pakalpojumu klients varat viegli uzraudzīt sava aprīkojuma stāvokli un jebkādas tehniskās apkopes darbības. Mēs piedāvājam pilnīgu aprīkojuma novērtēšanu un plānošanas atbalstu, lai palīdzētu samazināt nevēlamus pārsteigumus, kas saistīti ar veiktspēju, budžetu un detaļu novecojumu. Kad ir pienācis laiks modernizēt, atbilstoša plānošana nodrošina, ka jūsu aprīkojums turpina darboties uzticami, atbilst jaunākajiem drošības standartiem un papildina ēkas dizainu.

img_existing-buildings_time_to_improve951x535

Uzlabojiet savu aprīkojumu

Laikam ejot, pat vislabākajam aprīkojumam galu galā ir nepieciešamas rūpes un uzmanība, kas ir vairāk par regulāro tehnisko apkalpi, jo lietas nodilst un nolietojas vai mainās ēkas konstrukcija vai lietošanas veids. Vecākam aprīkojumam var tikt izmantotas detaļas, kas jau ir novecojušas vai drīzumā novecos, radot ilgstošas dīkstāves risku.

Izmantojot mūsu modernizācijas pakotņu elastīgo klāstu, varat uzlabot aprīkojuma drošību, uzticamību, pieejamību un izskatu, kā arī samazināt enerģijas izmaksas. Ja aprīkojumam ir nepieciešams pilnīgi jauns sākums, varat izvēlēties veikt pilnīgu nomaiņu, lai izmantotu jauna lifta vai eskalatora priekšrocības īsākā iespējamajā laikā.

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form


+371My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu