Kāpēc izvēlēties KONE?

IEGULDĪJUMS, KAS ATMAKSĀJAS

Ar KONE modernizācijas risinājumiem tiek uzlabota drošība, pieejamība, kā arī samazinātas izmaksas par enerģiju.

APMIERINĀTĀKI ĒKAS LIETOTĀJI

Izmantojot KONE modernizācijas risinājumus Jūs iegūsiet – augstāku uzticamības, pieejamības un komforta līmeni visā ēkas ekspluatācijas laikā.

INSTALĀCIJAS PROCESS BEZ SAREŽĢĪJUMIEM

Mūsu izstrādātā modernizācijas procesa laikā netiks radīti nekādi sarežģījumi un neērtības ēkas īrniekiem un apmeklētājiem.

Ieguvumi no eskalatoru modernizācijas

Modernizācija nodrošina eskalatoru nepārtrauktu energoefektivitāti, drošību un uzticamību. Eskalatora korpuss var kalpot tikpat ilgi kā ēka, savukārt mehāniskie komponenti ar laiku nodilst un noveco. Modernizējot pakāpienus, balustrādes un apgaismojumu, jūsu iekārtas atkal izskatīsies kā jaunas. 

img_modernization-escalator-modernization-benefits-1-951x535.jpg

Labāka darbība

Salīdzinājumā ar vecākām iekārtām modernizētie eskalatori darbojas labāk. Samazinās gaidīšanas laiks, un neparedzētu darbības pārāvumu iespēja — tas viss ir iespējams, izmantojot jūsu pašreizējo eskalatoru vai slīdošo celiņu. Iekārtas darbību var ievērojami uzlabot, modernizējot piedziņas un ķēdes komponentus.

img_modernizatimodernization-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpgon-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpg

Uzlabota drošība

Ikviena KONE uzstādītā eskalatora vai slīdošā celiņa galvenais aspekts ir drošība. Modernizējot eskalatoru, var vēl vairāk uzlabot tā drošību. Mēs piedāvājam pilnu jaunāko drošības standartu komplektu un modulārās modernizācijas komplektus, kuros ietilpst elektrifikācija, pakāpienu ķēde, piedziņas sistēma un estētiski dizaina elementi. Ieguldot līdzekļus iekārtu drošības uzlabošanā, jūs nodrošināt, ka tās atbilst jaunākajām drošības normām un standartiem un jūs un jūsu klienti iekārtas var izmantot bez liekām raizēm.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-3-951x535.jpg

Dizaina elementi, kas padara ēku pievilcīgāku

Eskalatoram vai slīdošajam celiņam ir iespēja izvēlēties mūsdienīgu dizainu, tā padarot to par ko vairāk nekā tikai pārvietošanās līdzekli. Izmantojot dažādus modernus dizaina elementus, to var pārvērst pievilcīgā konstrukcijā un svarīgā apgaismojuma avotā, kas nevainojami iekļaujas ēkas interjerā.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-4-951x535.jpg

Ekoefektivitāte, kas sniedz ietaupījumu

Mūsu ekoefektīvie eskalatoru modernizācijas risinājumi piedāvā ļoti energoefektīvu un kompaktu piedziņas sistēmu, kā arī ērtus ekspluatācijas režīmus. Arī jaunieviestais un energoefektīvais eskalatora gaismas diožu spuldžu apgaismojums ir par 80% efektīvāks nekā halogēna spuldžu apgaismojums un kalpo 10 reizes ilgāk.

KONE Escalator Toolbox

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

Canada (EN)

Apmeklēt mājas lapu