Data File Description

1. Failu regulētājs

Pasta adrese:

KONE Corporation
P.O.Box 7
FIN-02151 Espoo, SOMIJA

Tālr. nr.+371 67 542 040
+358 204 751

2. Par failiem atbildīgā persona vai kontaktpersona

KONE Corporate Communications
KONE Building
Keilasatama 3
FIN-02150 Espoo
Somija

Tālr. nr. + 67 542 040
Fakss: +371 67542528

Vai jums ir kādi jautājumi par informāciju, kas identificē jūs? Sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu mūsu vietnē (kategorija “ar klientiem saistīto datu jautājumi”). Pēc tam jūsu jautājums tiks pārsūtīts uz konkrēto valsti vai konkrētai personai.

3. Datu faila nosaukums

Klientu datu reģistrs, kas saistīts ar www.kone.com pakalpojumiem.

4. Datu apstrādes mērķis

Mērķis ir apstrādāt klientu datus šādos nolūkos:

i) vietnes www.kone.com pakalpojumu un produktu nodrošināšanai klientam

ii) attiecību ar klientiem uzlabošanai ;

iii) vietnes www.kone.com pakalpojumu un produktu projektēšanai un pārvaldībai;

iv) pievienotās vērtības pakalpojumu nodrošinājums vietnes www.kone.com pakalpojumiem un produktiem;

v) iekšējo un ārējo pienākumu pārvaldība uzņēmumā KONE Corporation, tā partneriem, meitasuzņēmumiem, filiālēm un apakšuzņēmējiem tādā apjomā, kas attiecas uz www.kone.com pakalpojumiem un produktiem;

vi) mārketings un datu ieguve un saistīto darbību, piemēram, klientu datu profilēšana iepriekš noteiktajiem nolūkiem uzņēmumam KONE Corporation, tā partneriem, meitasuzņēmumiem, filiālēm un apakšuzņēmējiem.

5. Datu failā ietvertā informācija

 • Klientu demogrāfiskie dati, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, vispārīgs klienta uzņēmuma apraksts (piemēram, arhitekts, ēkas īpašnieks, tehniskās apkopes klients)
 • Klientu pieprasījumi
 • Pasūtījuma informācija un citi dati saistībā ar vietnes www.kone.com pakalpojumiem un produktiem
 • Sīkfailu dati, kas attiecas uz to, kā klienti izmanto www.kone.com pakalpojumus
 • Reģistra dati saistībā ar www.kone.com pakalpojumu lietošanu, izveidojot klienta darbības vietnē, piemēram, atrašanās vietu, laiku un lietotāja preferences
 • Iepriekš minēto datu kombinācija klientu profilu formā
 • Klientu finanšu dati saistībā ar pakalpojumu un produktu iegādāšanos

6. Datu regulāri avoti

 • Klienta sniegtā informācija, piemēram, klientu demogrāfiskie dati, un informācija par pasūtījumu
 • Informācija par sīkfailiem, ko KONE Corporation, tā partneri, meitasuzņēmumi, filiāles un apakšuzņēmēji ieguvuši no klienta cietā diska
 • Reģistra dati, ko ieguvis uzņēmums KONE Corporation, tā partneri, meitasuzņēmumi, filiāles un apakšuzņēmēji, uzraugot informācijas sistēmas lietojumu saistībā ar vietnes www.kone.com pakalpojumiem
 • Struktūrvienības uzņēmumam KONE Corporation, tā partneriem, meitasuzņēmumiem, filiālēm un apakšuzņēmējiem, nodrošinot pakalpojumus, produktus un pievienotās vērtības pakalpojumus, kas saistīti ar www.kone.com pakalpojumiem
 • Struktūrvienības uzņēmumam KONE Corporation, tā partneriem, meitasuzņēmumiem, filiālēm un apakšuzņēmējiem, nodrošinot loģistikas pakalpojumus, piemēram, rēķinu apstrādi, izsūtīšanu, tehnisko apkopi utt.

7. Regulāra datu pārsūtīšana vai datu pārsūtīšana ārpus ES un EEZ

Dati tiks nosūtīti uzņēmuma KONE Corporation, tā partneru, meitasuzņēmumu, filiāļu un apakšuzņēmēju, no kuriem daži atrodas ārpus ES un EEZ, struktūrvienībām atbilstīgi iepriekš noteiktajam mērķim. Arī daži serveri, kas tiek izmantoti www.kone.com pakalpojumu nodrošināšanai, var atrasties ārpus ES vai EEZ.

8. Datu faila aizsardzības likums

Datu fails tiek aizsargāts ar parolēm un vispārīgiem datu aizsardzības principiem, kas saistīti ar uzņēmuma KONE Corporation, tā partneru, meitasuzņēmumu, filiāļu, un apakšuzņēmēju informācijas sistēmām, piemēram, ugunsmūriem. Tikai uzņēmuma KONE Corporation, tā partneru, meitasuzņēmumu, filiāļu un apakšuzņēmēju darbiniekiem ir piekļuve personu datiem, kas ietverti datu failā.

Datu failu aizsardzība

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu