Ievērojami uzlabojumi, ko piedāvā liftu modulārās modernizācijas risinājumi

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-1

ELEKTROIEKĀRTAS

Veca lifta vadības sistēmas un elektroiekārtas modernizācija uzlabos tā izturību, energoefektivitāti, drošību un pieejamību. Tā kā mūsu elektroiekārtu risinājumus var ātri uzstādīt, tas radīs pavisam nelielus traucējumus ēkas iedzīvotājiem.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-2

PACELŠANA

Pacelšanas ierīce ir daļa no lifta, kas veic smago darbu. Lai lifta izmantošana būtu droša un ērta, ir svarīgi nomainīt nodilušās un novecojušās detaļas.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-3

KABĪNES

Bieži vien lifta mehāniskās sistēmas joprojām ir labā stāvoklī, bet kabīnes interjers ir nodilis un novecojis. Mēs piedāvājam atjaunot lifta kabīnes vizuālo noformējumu, izmantojot kabīnes modernizācijas iespējas un papildināt to ar moderniem, ilgtspējīgiem dizaina elementiem un aksesuāriem.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-4

SIGNALIZĀCIJA

Mūsu liftu signalizācijas sistēmas uzlabo lifta pieejamību, kā arī pasažieru drošību un komfortu. Avārijas situācijās šīs sistēmas nodrošina ātru divvirzienu balss saziņu ar klientu atbalsta centru KONE Customer Care Center™ divdesmit četras stundas diennaktī

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-5-951x535

DURVIS

Uzstādot liftam jaunas automātiskās durvis, tiek uzlabota tā drošība, taču tai pat laikā tās aizņem vietu un dod papildus svaru Mēs piedāvājam vieglas automātiskās durvis, kas sniedz iespēju maksimāli izmantot telpu kabīnes iekšpusē. Tās darbojas vienmērīgi un klusi.

Saistītās tēmas

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu