WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Lifti, kas atbilst visiem pieejamības un drošības standartiem, nolikumiem un prasībām

Mēs piedāvam plašu risinājumu klāstu, kas atbilst visām mūsdienu prasībām un nolikumiem, tostarp aizsardzībai pret vandālismu. Visi mūsu lifti atbilst piemērojamajiem ES standartiem.

JAUNI STANDARTI, KAS REGULĒ DROŠĪBU UN PIEEJAMĪBU

Visām iekārtām, kas tiks nodotas ekspluatācijā pēc 2017.gada 31.augusta būs jāatbilst jauniem drošības standartiem (EN81-20:2014 un EN81-50:2014), kas regulē liftu ražošanu un uzstādīšanu, tie aizstās 1998.gadā izdotos standartus EN81-1 un EN81-2. Šie jaunie standarti sniegs ievērojamu ieguldījumu pieejamības un drošības jomā gan pasažieriem, gan tehniskajam personālam. Pirmais standarts EN81-20:2014 nosaka drošības prasības liftu ražošanai un uzstādīšanai un otrais standarts EN81-50:2014 definē testēšanas un izpētes prasības konkrētiem liftu komponentiem.

EN81-70 ĒRTI SASNIEDZAMS LIFTS

Standarts EN81-70 regulē kabīnes izmērus un interjera izkārtojumu tā, lai tas atvieglotu piekļuvi liftam cilvēkiem ratiņkrēslos un ar pārvietošanās palīglīdzekļiem. Standartu EN81-70 ir iespējams pielāgot KONE EcoSpace, MonoSpace 500, MonoSpace 700 un MiniSpace liftu modeļiem, ja to atļauj šahtas un durvju ailes izmēri.

EN81-71 PRET VANDĀLISMU DROŠI LIFTI

Standarts EN81-71 regulē aizsardzību pret vandālismu. Standartam EN81-71 atbilst KONE MonoSpace 500 un KONE MonoSpace 700 liftu modeļi, kas ir paredzēti ēkām ar augstāku vandālisma risku. Šie lifti ir ražoti no materiāliem, kā arī aprīkoti ar aksesuāriem, kas ir izturīgāki pret ūdeni un uguni.

EN81-72 UGUNSDZĒSĒJU LIFTI

Liftiem, kas atbilst standartam EN81-72 ir speciālas ugunsdzēsēju lūkas, kāpnes, ugunsdrošas durvis, vadības un sakaru ierīces ugunsdzēsējiem, kas paredzētas, lai atvieglotu glābšanas darbus. Elektriskie komponenti šahtā un kabīnē ir aizsargāti pret ūdens bojājumiem. Šim standartam ir pielāgojami KONE MonoSpace 500 un MonoSpace 700 liftu modeļi.

Palīdzība

Neatkarīgi no tā, cik ilgi ēka bijusi ekspluatācijā, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt — ja plānojat jaunu projektu, apsverat modernizāciju vai nepieciešams atbalsts iekārtu iegādē.

Saistītās tēmas