WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

KONE rīki un lejupielādes

Izmantojiet mūsu jaunās paaudzes projektēšanas un plānošanas rīku priekšrocības, lai palīdzētu izveidot lielisku lietotāju pieredzi, kas padara ēku pievilcīgāku īrniekiem un apmeklētajiem.

Liftu rīki

Image

KONE Elevator Selector

Ar trīs ātrām un vienkāršām darbībām noskaidrojiet, kuri lifti atbilst jūsu vajadzībām. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 un KONE TranSys™ DX liftiem

Image

KONE Elevator Planner

Lai izplānotu visu līdz vissmalkākajai detaļai, iegūstiet visus nepieciešamos tehniskos datus. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 un KONE TranSys™ DX liftiem.

Image

KONE Car Designer

Skatiet mūsu motīvu dizaina norādes vai izveidojiet savu unikālo kabīnes interjeru, apvienojot materiālus, apgaismojumu un piederumus, pēc tam realizējiet savu vīziju ar 3D modelēšanu. KONE MonoSpace® 300, 500 un 700 DX klases liftiem.

Eskalatoru un durvju projektēšanas rīki

Image

KONE Escalator Planner

Izveidojiet pielāgotus CAD rasējumus un CSI ēku specifikācijas sākotnējam eskalatoru un slīdošo celiņu plānam.

Image

KONE Door Planner

Norādiet durvju risinājumu atbilstoši savām vajadzībām, lejupielādējiet CAD rasējumus un pieprasiet piedāvājumu, ja nepieciešams.

kone

Normas un standarti

Mēs piedāvājam dažādus risinājumus, kas garantē atbilstību dažādām ar liftiem saistītām normām un noteikumiem, tostarp pieejamībai, aizsardzībai pret vandālismu un darbību ugunsgrēka laikā. Visi mūsu risinājumi atbilst EN81-20 un EN81-50 Eiropas drošības standartiem par liftu projektēšanu un ražošanu.

Palīdzība

Neatkarīgi no tā, cik ilgi ēka bijusi ekspluatācijā, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt — ja plānojat jaunu projektu, apsverat modernizāciju vai nepieciešams atbalsts iekārtu iegādē.

Saistītās tēmas