KONE kā uzņēmums

img_who-we-are-680x383

KAS MĒS ESAM

KONE misija ir uzlabot pilsētas dzīves plūsmu.


Kā pasaules līderis liftu un eskalatoru nozarē, KONE nodrošina liftus, eskalatorus un automātiskās ēku durvis, kā arī apkopes un modernizācijas risinājumus, lai radītu ēkām pievienoto vērtību visā to dzīves ciklā. Izmantojot efektīvākos People Flow® risinājumus, mēs cilvēku pārvietošanos padarām drošu, ērtu un uzticamu, augstākās un viedākās ēkās.


2020. gadā KONE gada neto apgrozījums bija 9,9 miljardi eiro, un līdz gada beigās vairāk nekā 60 000 darbinieku. KONE B klases akcijas tiek kotētas Nasdaq Helsinki Ltd. Somijā.

img_sustainable-success-with-customers-680x383

VĪZIJA UN STRATĒĢIJA

Mūsu vīzija ir nodrošināt vislabākās People Flow® iespējas

Tas nozīmē, ka mēs saprotam — dažādas ēkas ir paredzētas dažādiem mērķiem, un tas ietekmē cilvēku plūsmu un apkārtējo vidi. Tāpat tas nozīmē, ka mēs saviem klientiem vēlamies sniegt ērtas, efektīvas un ierastas iekārtuizmantošanas iespējas visā ēkas ekspluatācijas laikā.

2021. gadā KONE pāriet uz nākamo stratēģijas posmu - “Ilgtspējīgi panākumi ar klientiem”. Četru gadu stratēģijas periodā mēs koncentrēsimies uz produktu un pakalpojumu vērtības palielināšanu, ko klientiem nodrošinām ar jauniem viediem risinājumiem, tā nostiprinot ilgtspējības principus.

Mēs, uzņēmuma KONE darbinieki, vēlamies uzlabot pilsētas iedzīvotāju ikdienu.

Uzziniet vairāk par mūsu pieeju drošībai ziņojumā Sustainability Report (angļu valodā)

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu