WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

Uz augšu
img_Company_looking over the city

KAS MĒS ESAM

Uzņēmumā KONE, mūsu misija ir uzlabot kustību pilsētā. Uzņēmums KONE ir pasaules līderis liftu un eskalatoru nozarē, kas piedāvā liftus, eskalatorus un automātiskās ēku durvis, kā arī modernizāciju un tehnisko apkopju risinājumus, lai sniegtu pievienoto vērtību jebkurai ēkai tās ekspluatācijas laikā.

Mūsu īstenotā programma People Flow® ir vēl efektīvāka — tā padara cilvēku pārvietošanos augstās ēkās drošu, ērtu un uzticamu. Kopā ar mūsu partneriem un klientiem visā pasaulē mēs palīdzam pilsētām kļūt par piemērotākām dzīvošanai. 2016. gadā uzņēmuma KONE gada peļņa bija 8,8 miljardi eiro un gada beigās uzņēmumā strādāja 52 000 darbinieku. KONE B klases akcijas pieder Somu kompānijai Nasdaq Helsinki Ltd.

img_Company_urbanization at night

VĪZIJA UN STRATĒĢIJA

Mūsu vīzija ir nodrošināt vislabākās People Flow® iespējas

Tas nozīmē, ka mēs saprotam — dažādas ēkas ir paredzētas dažādiem mērķiem, un tas ietekmē cilvēku plūsmu un apkārtējo vidi. Tāpat tas nozīmē, ka mēs saviem klientiem vēlamies sniegt ērtas, efektīvas un ierastas iekārtuizmantošanas iespējas visā ēkas ekspluatācijas laikā.

Lai īstenotu šo stratēģiju, mēs esam ieviesuši četrus veidus, kā apmierināt klientu vajadzības.

Mēs, uzņēmuma KONE darbinieki, vēlamies uzlabot pilsētas iedzīvotāju ikdienu.

Uzziniet vairāk par mūsu pieeju drošībai ziņojumā Sustainability Report (angļu valodā)