Programmas Advanced People Flow risinājumi

Programma Advanced People Flow ietver risinājumus piekļuves un galamērķu kontrolei, informatīvi izklaidējošo sistēmu risinājumus liftiem un aprīkojuma uzraudzības risinājumus.

img_APFS-access_669x374

Piekļuve

KONE Access ir mērogojama un elastīga piekļuves kontroles sistēma, kas tiek nemanāmi integrēta ar liftu sistēmu un ēkas durvīm. Tā apvieno lietotāja interfeisa ierīces, sistēmas aparatūru un piekļuves kontroles pārvaldības programmatūru.

img_APFS-destination_669x374

Galamērķis

Mūsu galamērķu kontroles sistēma ievērojami uzlabo ēkas efektivitāti un ērtības ar skaidrām norādēm, bez nevajadzīgām apstāšanās reizēm un brīvākiem liftiem, kā arī vieglu integrāciju ar KONE Access.

img_APFS_infotainment_669x374

INFORMATĪVI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA

KONE informatīvi izklaidējošo sistēmu risinājumi piedāvā ērtu veidu, kā koplietot multivides un tīmekļa saturu, kā arī ar drošību un ēku saistīto informāciju liftu kabīnēs, citās ēkas vietās un personīgās ierīcēs brauciena laikā.

img_APFS-monitoring_669x374

UZRAUDZĪBA

KONE E-Link nodrošina reāllaika pārskatu pār aprīkojuma statusu, prasībām, plūsmas datiem un pieejamību.

Skatiet jaunākos Advanced People Flow papildinājumus

img_KONE_Feat_Media_screen-Landscape-042_lines_442x224

KONE informācija

Ar KONE informācijas risinājumiem varat ātri un viegli sniegt svarīgu informāciju par ēku, vienlaikus uzlabojot liftu lietošanas pieredzi pasažieriem ar plaši pielāgojamu saturu.

img_KONE-technician-2_with_graphics_442x224

KONE savienotie pakalpojumi 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā

KONE savienotie pakalpojumi 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā garantē skaidru pārskatu pār aprīkojuma statusu un jau no pirmās dienas piedāvā profilaktiskās tehniskās apkopes pakalpojumus.

img_KONE_Feat_Music_Dancer-Landscape_graphics_442x224

Mūzika liftos

Radiet jaunus un enerģētiskus iespaidus par mūziku liftos un vēl vairāk bagātiniet vidi liftu lietotājiem.

  • Uzzināt vairāk

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu