WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Kāpēc liftu uzstādīšanai izvēlēties KONE?

LIFTA UZSTĀDĪŠANA SNIEDZ PIEVIENOTO VĒRTĪBU

Lifta uzstādīšana palielina īpašuma vērtību, padara ēku pievilcīgāku iespējamiem pircējiem un īrniekiem, kā arī uzlabo tās pieejamību.

LIFTS UZLABO DZĪVES KVALITĀTI

Ja ēkā ir lifts, tas ļauj cilvēkiem ērtāk un drošāk pārvietoties pa ēku, kā arī atvieglo nokļūšanu uz augstākiem ēkas stāviem.

SADARBĪBA AR UZTICAMU PARTNERI

Pieredzējis partneris, kurš var piedāvāt atbilstoši sagatavotu plānu, ir gudra un pareiza izvēle. Jūsu jaunais lifts tiks uzstādīts bez jebkādiem sarežģījumiem, laicīgi un nepārsniedzot Jūsu budžetu. Kad iekārtas būs pārbaudītas un nodotas ekspluatācijā, mēs ieteiksim jūsu vajadzībām vispiemērotākos apkopes risinājumus.

TAS IR VIEGLĀK, NEKĀ DOMĀJAT!

Jauna lifta uzstādīšana patiesībā ir vienkāršāka nekā lielākā daļa citu renovācijas projektu. Katru gadu mēs uzstādām tūkstošiem modernizētu liftu visā pasaulē. Mums tas izdodas ātri un vienkārši, turklāt tas minimāli ietekmē ēkas īrniekus un apmeklētājus. Tā kā katrs gadījums ir unikāls, mēs jums varam piedāvāt individuāli izstrādātu risinājumu, kas būs atbilstošs ēkas konstrukcijai un iekārtu izmantošanasprasībām .

KONE modernizētie lifti

IzstrādājumsAprakstsĀtrumsMaks. kustības attālums:Maks. kravnesība:Maks. pasažieru skaits:Maks. liftu skaits grupā:
KONE MonoSpace® 500Mašīntelpas vietu taupošs lifts, kas paredzēts liftu pilnīgas nomaiņas gadījumos mazās vai vidējās dzīvojamās vai komerciālās ēkās1,75 m/s
70 m
1150 kg

4
KONE ProSpace™Vietu taupošs lifts dzīvojamām ēkām bez lifta0,6 m/s
30 m
675 kg
Līdz 9
1
KONE Motala™Risinājums, kas nodrošina piekļuvi visām telpām0,15 m/s
13 m
500 kg
Līdz 5
1

Lifta uzstādīšana - norādījumi

Mēs izplānosim un koordinēsim uzstādīšanas procesu, un projektu vadītājs, kas strādās ar jūsu projektu, nodrošinās darbu pabeigšanu laikus un atbilstoši paredzētajam budžetam.

Lēmumu pieņemšana

Image

Vispirms būtu nepieciešams atrast konkrētajai ēkai vispiemērotāko risinājumu, kā arī būtu jānoskaidro viss par nepieciešamajām atļaujām un jāveic aptuvenais izmaksu aprēķins.

Plānošana

Image

Mēs palīdzēsim noteikt lifta uzstādīšanas vietu, konsultēsim šahtas konstrukciju izbūvē , palīdzēsim izveidot kabīnes dizainu un gādāsim par visu nepieciešamo atļauju saņemšanu.

Būvniecība

Image

Šajā posmā veic vietas sagatavošanu, lifta uzstādīšanu un gala sakopšanu. Pirms mēs nododam liftu ekspluatācijā mēs veicam pilnu drošības un kvalitātes pārbaudi.

Tehniskā apkope

Image

Mūsu tehnisko apkopju pakalpojumi nodrošina lifta uzticamu darbību visā tā kalpošanas laikā. Ja rodas kādas problēmas, mūsu tehniskie speciālisti pēc iespējas drīzāk novērsīs radušos problēmu.

Jūsu ēkai piemērots lifts — lieliska ideja!

Vispiemērotākās vietas izvēle liftam

Mēs varam uzstādīt liftu gandrīz jebkurā ēkā. Kāpņu telpas lielums un forma noteiks, vai lifts tiks uzstādīts iekšpusē vai ārpusē.
Uzstādīšanas iespējas

  • Liftu var uzstādīt jebkurā kāpņu telpas pusē
  • Kāpņu telpas vidū
  • Daļēji nomainot ārpus ēkas izvirzītas kāpnes
  • Iepriekš izbūvētā šahtā pie ārējās sienas Tā kā šahta ir izbūvēta jau iepriekš un pēc tam iecelta nepieciešamajā vietā, šī metode var ietaupīt laiku un naudu.

Dizaina izvēle

Mēs varam piedāvāt risinājumu, kas derēs jebkuras ēkas interjeram un arhitektūrai. Varat izvēlēties savas ēkas interjeram, kabīnes sienai un grīdas materiāliem atbilstošu šahtas materiālu.

Finanšu līdzekļu pārvaldība

Daudzās Eiropas valstīs tiek nodrošinātas subsīdijas, kas sedz 60–70% no kopējām lifta uzstādīšanas izmaksām. Parasti iedzīvotāju biedrība ņem aizdevumu un atmaksā to pie ikmēneša komunālo pakalpojumu maksas. Pēc tam iedzīvotāji izlemj, kā sadalīt izmaksas. Mēs esam gatavi sniegt jums konsultācijas un nodrošināt sākotnējo finansējumu; jums ir tikai jāsazinās ar mums.

Saistītās tēmas