Kāpēc liftu modernizācijai izvēlēties KONE?

Pievienojiet vērtību savai ēkai

Lifta uzstādīšana palielina īpašuma vērtību, padara ēku pievilcīgāku iespējamajiem pircējiem un īrniekiem un ievērojami uzlabo pieejamību.

Uzlabojiet dzīves kvalitāti

Lifts nodrošina cilvēkiem iespēju ātrāk un vieglāk pārvietoties ēkā, garantējot vecāku cilvēku ilgāku uzturēšanos ēkā un ikvienam garantējot ērtāku piekļuvi augšējiem ēkas stāviem.

Sadarbojieties ar uzticamu partneri

Sadarbojoties ar KONE, varat būt drošs, ka projekta modernizācija noritēs bez problēmām, projekts tiks palaists laikā un tiks realizēts budžeta ietvaros. Pēc lifta uzstādīšanas mēs varam ieteikt tehniskās apkopes un citus pakalpojumus, ar kuriem tiks garantēta aprīkojuma vienmērīga darbībā visā ēkas kalpošanas ciklā.

Ēkas bez lifta | KONE

Ēkas bez lifta | KONE

Palieliniet ēkas vērtību, veicot pilnvērtīgu nomaiņu uz KONE DX klases liftiem

img_increase_to_value_skyline-980x470

Ēkas bez lifta | KONE

Uzstādot liftu, ēkas vērtība palielinās un jūs varat izmantot jaunāko savienoto tehnoloģiju priekšrocības, lai radītu lietotāju pieredzi, kas sniedz gandarījumu.

Ēkas bez lifta | KONE

img_connectivity-680x425

Iebūvētā savienojamība

Moderns un pievienots lifts paver pilnīgi jaunas iespējas pievienot viedos ēku risinājumus un pakalpojumus, kas vēl vairāk atvieglo un padara ērtāku dzīvi lietotājiem.

Ar savienojamību varat izmanto KONE un mūsu People Flow Ecosystem partneru izstrādāto viedo ēku pakalpojumu priekšrocības. Varat arī pievienot savus pakalpojumus. Rezultāts ir pielāgota pieredze, kas ir roku rokā ar īrnieku mainīgajā vajadzībām.

Lasīt vairāk par savienojamību

Ēkas bez lifta | KONE

Uz cilvēku vērstā konstrukcija

Pilnīgi jauns lifts sniedz lietotājiem pieredzi, kas saskan ar ēkas un tās īrnieku vajadzībām, piedāvājot modernu konstrukciju, materiālus, gaismas efektus un signalizācijas iespējas.

Lasīt vairāk par dizainu

img_design-680x425

Ēkas bez lifta | KONE

img_advanced-people-flow-solutions-680x425

Pilnīgi jaunās informatīvi izklaidējošās sistēmas iespējas

Īrnieki var baudīt bagātīgās liftu piedāvātās priekšrocības, piekļūstot multivides saturam, skatot ar drošību un ēku saistīto informāciju liftu kabīnēs un citās ēkas vietās un baudīt jaunākos mūzikas risinājumus liftos.

Lasīt vairāk par KONE programmas Advanced People Flow risinājumiem

KONE modernizēto liftu risinājumi

Ar abiem mūsu risinājumiem jūs gūstat priekšrocības no maksimālās iespējamās kabīnes ietilpības, izcilas energoefektivitātes un interjera dizaina, kas izcili atbilst ēkai.

KONE MonoSpace® DX

Daudzpusīgs, bezmašīntelpas pasažieru lifts ar šahtu maza un vidēja stāvu skaita dzīvojamās un komerciālās ēkās. KONE MonoSpace® DX ir daļa no DX klases liftu klāsta, kas rada jaunus iespaidus par liftiem ar iebūvēto savienojamību uzlabotai lietotāju pieredzei.

  • MAKS. CELŠANAS AUGSTUMS 90 m
  • MAKS. SLODZE/PASAŽIERU SKAITS lidžs 33 pasažieriem
  • MAKS. CELŠANAS ĀTRUMS 3.0 m/s
Skatīt vairāk

KONE ProSpace™

Daudzpusīgs, bezmašīntelpas pasažieru lifts maza un vidēja stāvu skaita dzīvojamām un komerciālām ēkām. KONE ProSpace™ ir vietu taupošs un rentabls risinājums, kas paredzēts ātrai uzstādīšanai kāpņu telpās.

  • MAKS. CELŠANAS AUGSTUMS 30 m
  • MAKS. SLODZE/PASAŽIERU SKAITS lidžs 9 pasažieriem
  • MAKS. CELŠANAS ĀTRUMS 0.6 m/s
Skatīt vairāk

KONE-modernizētie lifti

IzstrādājumsAprakstsĀtrumsMaks. kustības attālumsMaks. noslodze
Maks. personu skaitsMaks. liftu skaits grupā
KONE MonoSpace™ DXemptyBezmašīntelpas lifts, kas paredzēts liftu nomaiņas projektiem maza vai vidēja stāvu skaita dzīvojamās un komerciālās ēkās1,75 m/s
70 m
1150 kg
Līdz 15
4
KONE ProSpace™Vietu taupošs lifta risinājums dzīvojamām ēkām bez lifta0,6 m/s
30 m
675 kg
Līdz 9
1

Modernizēta lifta uzstādīšana — detalizēti norādījumi

Mēs izplānosim un koordinēsim uzstādīšanas procesu, un projektu vadītājs, kas strādās ar jūsu projektu, nodrošinās darbu pabeigšanu laikus un atbilstoši paredzētajam budžetam.

Lēmumu pieņemšana

img_1_Project_planning-01-535x365.jpg

Vispirms jums ir jāapkopo informācija par ēkai piemērotiem risinājumiem, kā arī par atļaujām, subsīdijām, un jāveic aptuvens izmaksu aprēķins. Mēs jums varam palīdzēt to izdarīt.

Finansēšana

img_3_easy_steps_Cad_drawings-01-535x365.jpg

Pēc tam jums jāpārdomā projekta finansēšana — kādu daļu segs subsīdijas un otra izmaksu daļa tiks sadalīta starp iedzīvotājiem.

Plānošana

img_3_Easy_steps_project_planning-01-535x365.jpg

Mēs noteiksim uzstādīšanas vietu, izveidosim šahtas konstrukcijasun projektēsim lifta interjeru, gādāsim par visu attiecīgo atļauju saņemšanu.

Būvniecība

img_2_Installation-01-535x365.jpg

Šajā posmā veic uzstādīšanas vietas sagatavošanu, šahtas un lifta uzstādīšanu un gala sakopšanu. Pirms mēs nododam liftu ekspluatācijā mēs veicam pilnu drošības un darba spējas pārbaudi.

Tehniskā apkope

img_3_Expert_help_from_skilled_technicians-01-535x365.jpg

Mūsu apkopju pakalpojumi nodrošina lifta uzticamu darbību visā tā kalpošanas laikā. Ja rodas kādas problēmas, mūsu tehniskie speciālisti pēc iespējas drīzāk novērsīs radušos problēmu

Jūsu ēkai piemērots lifts — lieliska ideja!

img_buildings-without-elevators-designing-1

Vispiemērotākās vietas izvēle liftam

Mēs varam uzstādīt liftu gandrīz jebkurā ēkā. Kāpņu telpas lielums un forma noteiks, vai lifts tiks uzstādīts iekšpusē vai ārpusē.
Uzstādīšanas iespējas

  • Liftu var uzstādīt jebkurā kāpņu telpas pusē
  • Kāpņu telpas vidū
  • Daļēji nomainot ārpus ēkas izvirzītas kāpnes
  • Iepriekš izbūvētā šahtā pie ārējās sienas Tā kā šahta ir izbūvēta jau iepriekš un pēc tam iecelta nepieciešamajā vietā, šī metode var ietaupīt laiku un naudu.
img_buildings-without-elevators-designing-2

Dizaina izvēle

Mēs varam piedāvāt risinājumu, kas derēs jebkuras ēkas interjeram un arhitektūrai. Varat izvēlēties savas ēkas interjeram, kabīnes sienai un grīdas materiāliem atbilstošu šahtas materiālu.

img_buildings-without-elevators-designing-3-951x535.jpg

Finanšu līdzekļu pārvaldība

Daudzās Eiropas valstīs tiek nodrošinātas subsīdijas, kas sedz 60–70% no kopējām lifta uzstādīšanas izmaksām. Parasti iedzīvotāju biedrība ņem aizdevumu un atmaksā to pie ikmēneša komunālo pakalpojumu maksas. Pēc tam iedzīvotāji izlemj, kā sadalīt izmaksas. Mēs esam gatavi sniegt jums konsultācijas un nodrošināt sākotnējo finansējumu; jums ir tikai jāsazinās ar mums.

Ēkas bez lifta | KONE

Kas notik tālāk?

Kas notik tālāk?

Mūsu pasaules klases pakalpojumsigarantēs jūsu lifta drošu un uzticamu darbību. Uzziniet vairāk par KONE profilaktisko tehnisko apkopi.

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form


+371My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu