Nostabilizējiet savas ēkas nākotnes pozīcijas ar pievienotajiem liftiem

Viedo liftu pieredze padara ēku pievilcīgāku īrniekiem un apmeklētājiem. Nostabilizējiet savas ēkas nākotnes pozīcijas ar tirgus vadošajām liftu tehnoloģijām, kas uzlabotas ar iebūvēto savienojamību.

hero_KONE_cloud_city_final_1440x670

KONE smart elevator solutions with built-in connectivity

Pievienojiet vērtību ar viedo ēku risinājumiem

Tagad mūsu tirgus vadošajiem liftu risinājumiem ir pieejama iebūvētā savienojamība. Ar pievienotajiem liftiem varat radīt pilnīgi jaunu lietotāju ieredzi, pievienojot viedo ēku risinājumus un pakalpojumus, kas vēl vairāk atvieglo un padara ērtāku dzīvi lietotājiem.

Tas var ietvert tādus procesus kā lifta statusa datu integrāciju ēku pārvaldības sistēma vieglākai uzraudzībai un problēmu novēršanai vai iespējas sniegšana lietotājiem ērti izsaukt liftu, izmantojot viedtālruni vai citu mobilo ierīci.

Pievienotie lifti paver pilnīgi jaunas pasaules iespējas

img_KONE-technician-2_with_graphics_680x425

KONE viedo ēku risinājumi

KONE savienotie pakalpojumi 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā izmanto aprīkojuma datus, lai garantētu paredzamo tehnisko apkopi, kas nozīmē, ka problēmas var ātri identificēt un atrisināt, pirms tās var radīt bojājumus vai pakalpojumu traucējumus.

Padariet dzīvi vieglāku ar People Flow Ecosystem partneru novatoriskajiem risinājumiem

Mūsu pieaugošais People Flow Ecosystem partneru skaits rada jaunas inovācijas, kas atvieglo īrnieku dzīvi. Tālāk ir minēti tikai daži piemēri.

  • Savioke Rela — automatizēta piegādes sistēma viesnīcām, birojiem un medicīnas iestādēm.
  • BlindSquare — pasaules vadošā navigācijas lietotne cilvēkiem, kuri ir akli vai ar redzes traucējumiem.
img_web-connectivity-Savioke_Relay_Dash_Hallway_highlight
img_KONE_mobile_resi_flow_with_graphics-680x425

Radiet savu ēkas risinājumus

Ar iebūvēto savienojamību jums ir pilnvērtīga iespēja izstrādāt savus viedos ēkas risinājumus, ar kuriem pielāgot liftu, lai tas atbilstu ēkas un cilvēku, kas to lieto, vajadzībām.

Ēkas drošības uzturēšana

Lai digitālā pasaule neradītu raizes, mūsu digitālajos pakalpojumos un savienojumos ir iestrādāta kiberdrošība un privātums. Nepārtraukti uzraugot mūsu digitālās vides, varam parūpēties par tām tagad un nākotnē.

img_Kone-Architect-Europe-Set1-A-17-Edit_HD_680x425
img_customer meeting_680x425

Jūsu viedo ēku risinājumu partneris

Lietojumprogrammu programmēšanas interfeisi (jeb API) nodrošina iespēju divām lietojumprogrammām savstarpēji sazināties, kas nozīmē, ka lietotne var bez sarežģījumiem sadarboties ar mūsu pievienotajiem liftiem. Pievienotie lifti paver aizraujošas jaunas iespējas, pievienojot vērtību viedo ēku risinājumiem no KONE un mūsu People Flow Ecosystem partneriem.

Aprīkojuma ērta attāla uzraudzība

Izmantojot mūsu aprīkojuma statusa API un servisa informācijas API, varat piekļūt KONE aprīkojuma statusam un tehniskās apkalpes datiem un izmantot tos savā ēkā vai līdzekļu pārvaldības sistēmā uzraudzības un ziņošanas nolūkos.

img_KONE_Feat_Media_Screen_Maintenance-Landscape-025_680x425
img_Digital elevator-DX -female-male-smartphone_680x425

Jauno viedās ēkas pakalpojumu vienmērīga integrācija

Izmantojot mūsu liftu izsaukšanas API, liftu izsaukšanas funkcijas var integrēt gala lietotāja lietojumprogrammā, piemēram, piedāvājot lietotājiem izsaukt liftus, izmantojot viedtālruni. Mūsu pakalpojumu robota API nodrošina iespēju KONE liftos integrēt autonomos robotus, kas tiek izmantoti tādiem pakalpojumiem kā tīrīšanai, piegādei un drošībai.

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form






+371







My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu