Liftu risinājumi, kas atbilst visām normām

Mēs piedāvājam risinājumu klāstu, kas atbilst dažādām normām un noteikumiem, tostarp par pieejamību, aizsardzību pret vandālismu un darbību ugunsgrēka laikā. Mēs piedāvam plašu risinājumu klāstu, kas atbilst visām normām un nolikumiem, tostarp aizsardzībai pret vandālismu un ugunsgrēka gadījumā. Visi mūsu lifti atbilst standarta EN81-1:1998 drošības prasībām liftu būvniecībā un uzstādīšanā.

img_shopping-center-elevator-lobby

JAUNI DROŠĪBAS UN PIEEJAMĪBAS STANDARTI

Divi jauni Eiropas liftu projektēšanas un ražošanas standarti sniegs ievērojamu ieguldījumu pieejamības un drošības jomā gan pasažieriem, gan tehniskajiem speciālistiem.

Pirmais standarts EN81-20:2014 nosaka drošības prasības liftu būvniecībai un uzstādīšanai. Otrais standarts EN81-50:2014 definē testēšanas un izpētes prasības konkrētām liftu detaļām.

Jaunie standarti arī izskaidro un uzlabo pašreizējās ēku savienojumu prasības. Tie aizstāj 1998. gadā izdotos pašreiz spēkā esošos standartus EN81-1 un EN81-2, un visiem pēc 2017. gada 31. augusta ekspluatācijā nodotajiem liftiem būs jāatbilst jauno standartu prasībām.

img_wheelchair-elevator

EN81-70 ĒRTI SASNIEDZAMS LIFTS

Standarts EN81-70 nosaka kabīņu izmērus un interjera izkārtojumu , tā, lai tas atvieglotu piekļuvi liftam cilvēkiem ratiņkrēslos un ar staigāšanas palīglīdzekļiem. Standartam EN81-70 atbilst KONE EcoSpace, MonoSpace 500, MonoSpace 700 un MiniSpace lifts.

  • Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas
img_vandal-resistant-signalization

EN81-71 PRET VANDĀLISMU DROŠI LIFTI

Ir nodrošināta atbilstība standartam EN81-71, lai aizsargātu KONE MonoSpace 500 un KONE MonoSpace 700 liftu ēkās, kas pakļautas vandālismam. Pret vandālismu droši risinājumi ietver materiālus un aksesuārus, kas ir izturīgāki pret uguni un ūdeni ,

img_shopping-center-elevator-escalator

EN81-72 UGUNSDZĒSĒJU LIFTI

Liftiem, kas atbilst standartam EN81-72 ir ugunsdzēsēju lūkas un kāpnes, kas paredzētas glābšanas darbiem. Elektriskie komponenti šahtā un kabīnē ir aizsargāti pret ūdens šļakstiem. Šis risinājums ir pieejams modeļiem KONE MonoSpace 500 un MonoSpace 700.

Rīki un lejupielādes

Vairāk rīku un lejupielāžu

Saistītās tēmas

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu