Mēs esam kopā ar jums visā procesa laikā

Atbilstoši izplānota modernizācija nodrošina, ka jūsu aprīkojums ir uzticams, atbilst jaunākajiem drošības standartiem un papildina ēkas dizainu. Mēs varam novērtēt aprīkojuma stāvokli un palīdzēt izlemt, ko un kad modernizēt. Mēs arī nodrošinām ekspertu atbalstu ikvienā modernizācijas procesa posmā.

Plānojiet un paredziet budžetu nākotnei ar pārliecību

img_asset_management-680x425

KONE līdzekļu pārvaldības plānošana

Izslēdziet aprīkojuma veiktspējas un finanšu pārsteigumus. Mēs veicam pilnvērtīgu jūsu aprīkojuma novērtējumu un nodrošinām skaidrus ieteikumus par jums piemērotiem modernizācijas risinājumiem, grafikiem, ar kuriem paredzēts samazināt traucējumus ēkā, un aplēsēm, cik daudz izmaksās darba izpilde.

Modernizācijas process | KONE

KONE Care for Life™

KONE Care for Life™ novērtējums ir lifta, eskalatora vai automātisko durvju pašreizējā stāvokļa pilnvērtīga pārbaude.

Jūs saņemsiet komponentu un sistēmu pašreizējā stāvokļa detalizētu analīzi, to vietu kopsavilkumu, kurām jāpievērš uzmanība, un mūsu konstatēto iespējamo risku izskaidrojumu.

img_related-content-lifecycle-support-668x426

Modernizācijas process | KONE

img_obsolence-680x425

Ieguldījumu aizsardzība

Pēdējā lieta, ko jūs vēlaties un kas jūsu iedzīvotājiem ir nepieciešams, ir aprīkojuma nedarbošanās, jo nepieciešamās rezerves daļas vairs nav pieejamas. Mēs palīdzam, laikus jūs informējot, ja aprīkojumam ir rezerves daļas, kas tuvākajā laikā novecos, un iesakām nomaiņas risinājumus, lai nepārtrauktu darbību.

Profesionāli un ērti

img_modernization-process-solutions-1

1. Plānošana

Lai sagatavotu Jums vispiemērotāko modernizācijas risinājumu, vispirms tiek novērtēts Jūsu iekārtu stāvoklis un cilvēku plūsma ēkā. Pēc tam tiek sagatavota izmaksu tāme, kā arī sniegti ieteikumi par finansējumu.

Tiklīdz līgums ir parakstīts, mēs sākam strādāt. Pirms tiek izstrādāts modernizācijas procesa plāns, mēs apsekojam objektu un izstrādājam nepieciešamās drošības procedūras.

img_modernization-process-solutions-2

2. UZSTĀDĪŠANA

Katram projektam tiek izstrādāts savs individuāls plāns. Tiklīdz gala projekts ir apstiprināts, mēs norobežojam teritoriju un sākam uzstādīšanas darbus, lai neradītu liekus traucējumus, darbus ir iespējams veikt gan nedēļas nogalēs, gan nakts stundās.

Mēs nepārtraukti Jūs informēsim par projekta attīstības gaitu un citiem darba posmiem. Ja ir nepieciešama nopietnāka modernizācija, piemēram, pilnīga iekārtas nomaiņa, pirms darbu uzsākšanas mēs varam demontēt un utilizēt vecās iekārtas. Kad projekts ir pilnībā pabeigts, pirms iekārtas nodošanas ekspluatācijā mēs veicam iekārtu tehnisko pārbaudi.

img_modernization-process-solutions-3

3.NODOŠANA

Nododot iekārtas ekspluatācijā mēs Jūs nodrošināsim ar visu nepieciešamo tehnisko un drošības informāciju un apmācīsim iekārtu lietošanā, kā arī sniegsim atbalstu tehnisko ekspertu pārbaužu laikā.

Lai ierīces darbotos uzticami un droši visā to ekspluatācijas laikā, mēs piedāvājam īpaši izstrādātu KONE Care™ profilaktiskās apkopes komplektu.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu