WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Profesionāli un ērti

1. Plānošana

Lai sagatavotu Jums vispiemērotāko modernizācijas risinājumu, vispirms tiek novērtēts Jūsu iekārtu stāvoklis un cilvēku plūsma ēkā. Pēc tam tiek sagatavota izmaksu tāme, kā arī sniegti ieteikumi par finansējumu.

Tiklīdz līgums ir parakstīts, mēs sākam strādāt. Pirms tiek izstrādāts modernizācijas procesa plāns, mēs apsekojam objektu un izstrādājam nepieciešamās drošības procedūras.

2. UZSTĀDĪŠANA

Katram projektam tiek izstrādāts savs individuāls plāns. Tiklīdz gala projekts ir apstiprināts, mēs norobežojam teritoriju un sākam uzstādīšanas darbus, lai neradītu liekus traucējumus, darbus ir iespējams veikt gan nedēļas nogalēs, gan nakts stundās.

Mēs nepārtraukti Jūs informēsim par projekta attīstības gaitu un citiem darba posmiem. Ja ir nepieciešama nopietnāka modernizācija, piemēram, pilnīga iekārtas nomaiņa, pirms darbu uzsākšanas mēs varam demontēt un utilizēt vecās iekārtas. Kad projekts ir pilnībā pabeigts, pirms iekārtas nodošanas ekspluatācijā mēs veicam iekārtu tehnisko pārbaudi.

3.NODOŠANA

Nododot iekārtas ekspluatācijā mēs Jūs nodrošināsim ar visu nepieciešamo tehnisko un drošības informāciju un apmācīsim iekārtu lietošanā, kā arī sniegsim atbalstu tehnisko ekspertu pārbaužu laikā.

Lai ierīces darbotos uzticami un droši visā to ekspluatācijas laikā, mēs piedāvājam īpaši izstrādātu KONE Care™ profilaktiskās apkopes komplektu.

Plānojiet budžetu ar pārliecību

KONE BUDŽETA PLĀNOŠANAS PROGRAMMA

KONE budžeta plānošanas programma pasargās Jūs no neparedzētām izmaksām, kas saistītas ar iekārtu uzturēšanu.

Mēs veiksim Jūsu iekārtu novērtējumu un piedāvāsim Jums vispiemērotākos modernizācijas un finanšu risinājumus.

KONE Care for Life™

KONE Care for Life™ programma ir paredzēta Jūsu iekārtu pilnvērtīgai stāvokļa pārbaudei. Pēc šīs pārbaudes Jūs saņemsiet detalizētu informāciju par ikvienu iekārtas un sistēmas komponentu, kā arī informāciju par komponentiem, kam būtu jāpievērš īpaša uzmanība un iespējamo risku izskaidrojumu, ņemot vērā iekārtu pašreizējo stāvokli.