WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

Uz augšu

Funkcionālie un izturīgie materiāli

Projektējiet kabīnes interjeru, kas rada nepārejošu pirmo iespaidu un saglabā vislabāko izskatu ēkas kalpošanas laikā. Jūsu izvēlētie liftu materiāli un apdares elementi ne tikai ietekmē to, kā kabīne izskatās un kādas izjūtas rada, bet arī atvieglo tās tīrīšanu un tehnisko apkopi.

img_KONE_Feat_Anti_Fingerprint_Landscape-042_edit_hero_1440x670

Viedo virsmu laminētie materiāli

Šie novatoriskie materiāli garantē iespēju vieglāk kā jebkad iepriekš uzturēt liftu tīru un tā vislabākajā izskatā ar iebūvēto pretmikrobu virsmu un izcilu izturību pret traipiem, nodilumu un skrāpējumiem. Visus nelielos virsmas skrāpējumus var novērst ar termisko apstrādi.

Pret koroziju un pirkstu nospiedumiem izturīgs pārklājums

Šis specializētais pārklājums palīdz uzturēt krāsaino nerūsējošā tērauda liftu materiālu kā jaunu, garantējot to, ka korozija un pirkstu nospiedumi ir mazāk redzami.

Pret mikrobiem izturīgs pārklājums

Margas it īpaši var būt piesārņojuma avots intensīvas cilvēku plūsmas liftos. Mūsu pretmikrobu pārklājums, kura pamatā ir ļoti izturīga pulverveida krāsa, uzlabo liftu higiēnu, palīdzot novērst mikrobu izplatīšanos.

Viegla tehniskā apkope

Skatiet, kā mūsu funkcionālie, izturīgie liftu materiāli ietaupa laiku un pūles, samazinot nepieciešamību pēc tehniskās apkopes un tīrīšanas.