WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu

Uz augšu

Efektīvie liftu apgaismojuma risinājumi

Radiet vispiemērotāko vidi ar lieliskām jaunām liftu apgaismojuma konstrukcijām. Lai gan apgaismojums lifta kabīnē ir nepieciešams komponents, tas ir arī daudzpusīgs dizaina elements, kas papildina lietotāja pieredzi, palīdzot jums radīt vispiemērotāko gaisotni.

kone
Image

Izkliedēts un tiešs apgaismojums

Šis apgaismojuma veids, kas ir vienkāršs, bet vienlaikus efektīvs, nodrošina pievilcīgu un vienmērīgu apgaismojumu, kas ir tikpat praktisks kā pievilcīgs. Mūsu apgaismojuma piedāvājumā ir Red Dot Award apbalvojumu saņēmušie apgaismojuma risinājumi.

Netiešs apgaismojums

Ja vēlaties radīt izsmalcinātu izskatu un mājīgu, ērtu garastāvokli, netiešais apgaismojums ir lieliska izvēle. Apgaismojuma zonu kontrasts ar maigu ēnojumu ir lielisks veids, kā pastiprināt visu veidu lifta interjera dizaina elementus. Netiešais apgaismojums ir arī lieliski piemērots tādai videi kā slimnīcām, kur var būt nepieciešams konkrētos liftos nelietot tiešo apgaismojumu.

Image
Image

Koncentrēts apgaismojums

Pievienojiet acis piesaistošu krāsu efektu ar koncentrētu apgaismojumu, kas apvieno baltās gaismas diodes ar krāsainu konusu, radot izteiksmīgu un dzidru apgaismojumu, kas ir neatvairāms dizaina elements

Jaukts apgaismojums

Apvienojiet tiešā un netiešā apgaismojuma efektus, lai piešķirtu lifta kabīnes interjeram radošu, augstākās klases izskatu un sajūtu. Jauktais apgaismojums sniedz iespēju līdzsvarot apgaismojumu, ēnas un krāsu, radot izcilu efektu.

Image
Image

Viedais apgaismojums

Iekrāsojiet kabīnes sienas ar gaismu, lai radītu pareizo noskaņu. Tukšs audekls, lai izveidotu pastāvīgi mainīgu, daudzpusīgu lifta pieredzi ar adaptīvām krāsām un apgaismojumu, lai mainītu spēli, kad runa ir par to, kas iespējams lifta kabīnē.