Efektīvie liftu apgaismojuma risinājumi

Radiet vispiemērotāko vidi ar lieliskām jaunām liftu apgaismojuma konstrukcijām. Lai gan apgaismojums lifta kabīnē ir nepieciešams komponents, tas ir arī daudzpusīgs dizaina elements, kas papildina lietotāja pieredzi, palīdzot jums radīt vispiemērotāko gaisotni.

img_20180725_BS_KONE_AMOSREX_045_edit_landing_page_hero_1440x670

KONE DX Class lighting solutions

img_KONE DX Class Lighting-Diffused and direct lighting_680x425

Izkliedēts un tiešs apgaismojums

Šis apgaismojuma veids, kas ir vienkāršs, bet vienlaikus efektīvs, nodrošina pievilcīgu un vienmērīgu apgaismojumu, kas ir tikpat praktisks kā pievilcīgs. Mūsu apgaismojuma piedāvājumā ir Red Dot Award apbalvojumu saņēmušie apgaismojuma risinājumi.

Netiešs apgaismojums

Ja vēlaties radīt izsmalcinātu izskatu un mājīgu, ērtu garastāvokli, netiešais apgaismojums ir lieliska izvēle. Apgaismojuma zonu kontrasts ar maigu ēnojumu ir lielisks veids, kā pastiprināt visu veidu lifta interjera dizaina elementus. Netiešais apgaismojums ir arī lieliski piemērots tādai videi kā slimnīcām, kur var būt nepieciešams konkrētos liftos nelietot tiešo apgaismojumu.

img_KONE DX Class Lighting-indirect lighting_680x425
img_KONE DX Class Lighting-focused lighting_680x425

Koncentrēts apgaismojums

Pievienojiet acis piesaistošu krāsu efektu ar koncentrētu apgaismojumu, kas apvieno baltās gaismas diodes ar krāsainu konusu, radot izteiksmīgu un dzidru apgaismojumu, kas ir neatvairāms dizaina elements

Jaukts apgaismojums

Apvienojiet tiešā un netiešā apgaismojuma efektus, lai piešķirtu lifta kabīnes interjeram radošu, augstākās klases izskatu un sajūtu. Jauktais apgaismojums sniedz iespēju līdzsvarot apgaismojumu, ēnas un krāsu, radot izcilu efektu.

img_Natural Wellnes - natural oak font_680x425
img_New-buildings_Elevators_Design_Lightning-solutions_Hightlight-teaser_Mixed-lighting

Viedais apgaismojums

Iekrāsojiet kabīnes sienas ar gaismu, lai radītu pareizo noskaņu. Tukšs audekls, lai izveidotu pastāvīgi mainīgu, daudzpusīgu lifta pieredzi ar adaptīvām krāsām un apgaismojumu, lai mainītu spēli, kad runa ir par to, kas iespējams lifta kabīnē.

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form


+371My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu