Pieejama un lietotājam draudzīga signalizācija

Sniedziet lifta pasažieriem kontroli, izmantojot mūsu modernās, pārskatāmās un pieejamās lietotāja saskarņu iespējas jebkura veida ēkā. Augstas kvalitātes lietotājam draudzīga signalizācija ir būtiska, nodrošinot netraucētu personu plūsmu jūsu ēkā.

img_KONE_Feat_NEB_247_Landscape_graphics

Mērķim pielāgotas iespējas katrā ēkā

Vienalga, vai aprīkojat vienkāršu dzīvojamo ēku, pieczvaigžņu viesnīcu vai medicīnas iestādi — mūsu vispusīgais un modernais signalizāciju klāsts iekļauj visu, kas nepieciešams, lai nodrošinātu pārskatāmu vadību un padarītu liftus maksimāli vienkārši lietojamus.

Tas iekļauj iebūvētas un pie virsmas piestiprinātas ierīces ar plašu iespēju klāstu, ko var pielāgot katrai dizaina vīzijai un praktiskajām prasībām, tostarp noturību pret vandalismu un papildiespējas, kas nodrošina liftu piekļuvi personām ar redzes traucējumiem.

Piecas signalizāciju sērijas, no kā izvēlēties

img_kone_feat_architect_landscape-073_680x425

KSS 700

Konstruēta šodienai, gatava rītdienai — iebūvētās KSS 700 signalizācijas sērija dzīvojamām un komerciālām ēkām ir revolucionārs jaunums liftu dizaina nozarē. Tās modulārā struktūra nodrošina dažādu elementu, piemēram, virsmas plāksnes, displeja un pat pogu nomaiņu, lai pievienotu jaunas funkcijas, kā arī veidotu unikālu izskatu un sajūtu.

KONE DX Signalizācija | KONE

KSS D

Dizaina brīvības esence — KSS D signalizāciju sērija dzīvojamām un komerciālām ēkām ir ideāls risinājums, ja liftiem vēlaties piešķirt vizuāli saistošu izskatu. Tai ir plašs virsmas plāksnes toņu un apdaru klāsts, ieskaitot modernu nerūsējošo tēraudu un apdrukātu polikarbonātu, kā arī atbilstoša dizaina lifta izsaukšanas ierīču modeļi.

img_KONE_Feat_Teenagers_Landscape-064_edit_highlight_teaser_680x425

KONE DX Signalizācija | KONE

img_KONE_Feat_Couple_Landscape-102_edit_highlight_teaser_680x425

KSS 280

Mūsdienīga izturība — KSS 280 signalizāciju sērija ir radīta, lai nodrošinātu vienkāršu, uzticamu vadību mazstāvu dzīvojamās ēkās. Tā ir pieejama ar daļēja vai pilna augstuma kabīnes vadības paneli un aprīkota ar gludu, izturīgu nerūsējoša tērauda virsmas plāksni, skaidri salasāmu LCD displeju gan kabīnes vadības panelim, gan lifta izsaukšanas ierīcēm.

KONE DX Signalizācija | KONE

KSS 140

Gatavs visam — KSS 140 pret vandalismu noturīgo signalizāciju sērija ir paredzēta izmantošanai mazstāvu dzīvojamās ēkās, kur lifta aprīkojumam jāspēj izturēt smagi pārbaudījumi. Viss, sākot no virsmas paneļa līdz pat pogām, displejiem un pat skrūvēm, ir veidots, lai būtu noturīgs pret vandalismu. KSS 140 signalizācija atbilst EN81-71 (1. kat.) standartam pret vandalismu noturīgiem liftiem.

img_KONE-DX-signalization-KSS-140_680x425

KONE DX Signalizācija | KONE

img_KONE DX signalization-KSS H_680x425

KSS H

Pieejama ekselence — horizontālais kabīnes vadības panelis nodrošina lifta pieejamību pasažieriem ratiņkrēslos un personām ar redzes traucējumiem. Kabīnes vadības panelis, kas ierīkots papildus lifta kabīnes standarta signalizācijai, ir aprīkots ar īpaši lielām, izturīgām nerūsējošā tērauda pogām ar izciļņiem un Braila raksta zīmēm un ar papildu margu.

KONE signalizācija, lejupielādes

Kā mēs Jums varam palīdzēt

Lūdzu aizpildiet formu un mēs drīzumā ar Jums sazināsimies.

Sample form


+371My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Lūgums ņemt vērā, ka iesniedzot šo formu, mēs apkoposim Jūsu personas datus. Lai iepazītos ar personas datu apstrādes principiem, skatiet sadaļu Privātuma Politika.

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu