Informācija par mūsu veicamajiem apkopes darbiem pieejama jebkurā laikā, kad vien to vēlaties.

KONE ONLINE

img_3_easy_steps_Cad_drawings-01-535x365.jpg

Izmantojot portālu KONE Online, jūs varat viegli piekļūt un izsekot KONE veicamajai tehniskajai apkopei, kā arī pārbaudīt sava aprīkojuma stāvokli un visas notiekošās darbības.

KONE Online parāda detalizētu informāciju par apkopi, remontu un izsaukumu vēsturi, ieskaitot informāciju par līgumu un rēķiniem.

Jūs varat izveidot savām vajadzībām piemērotus pārskatus un nosūtīt tos uz e-pastu.

Pasūtiet savu KONE Online lietotājvārdu un paroli sazinoties pa e-pastu: ilze.eiduka@kone.com

Pieslēdzies KONE Online

KONE MOBILE

img_3_Stay_up_to_date_all_times-01-535x365.jpg

Izmantojot KONE Mobile lietotni, jūs vienmēr esat informēts par visiem apkopes darbiem, pat atrodoties ārpus biroja. Jūs vienmēr zināt, kāds darbs tiek veikts un kā pakalpojums ir sniegts.

Sekojiet līdzi aktuālajām apkopes darbībām, izmantojot «push» paziņojumus. Operatīvi pārbaudiet, kas notiek ar jūsu iekārtām, izmantojot ātro pārskatu. Ar pāris darbībām mobilajā ierīcē varat vienkārši izveidot un nosūtīt pakalpojuma pieprasījumu vai sazināties ar vietējiem KONE darbiniekiem.

Lietotne ir pieejama App Store un Google Play. Lai izmantotu KONE Mobile, jums ir nepieciešams KONE Online lietotājvārds un parole.

KONE 24/7 CONNECTED SERVISS

img_2_Professional_service_whenever_you_need_it_B-01-535x365.jpg

Izmantojot mūsu jauno, viedo KONE 24/7 Connect Servisu, mēs varam labāk paredzēt iespējamo bojājumu un laikus veikt koriģējošus pasākumus pirms tas noticis.

Ar 24/7 Connect Servisa palīdzību mēs apkopojam informāciju par lifta / eskalatora darbības parametriem, lietošanas statistiku un kļūdām darbībā. Iekārta visu reāllaika informāciju nosūta KONE analītiskajam mākoņpakalpojumam. Ja rodas problēma, detalizēta informācija mums norāda, kas to izraisa un cik steidzama tā jānovērš.

KONE 24/7 Connect Serviss sniedz lielāku drošību, pilnīgu iekārtas darbības pārskatāmību un mieru, jo mēs jau zinām visu, kas notiek jūsu iekārtas darbībā.

Detalizētāku informāciju var iegūt: ilze.eiduka@kone.com

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

Canada (EN)

Apmeklēt mājas lapu