Informācija par iekārtu

Apraksts

KONE NanoSpace ir vietu taupošs risinājums, kas paredzēts ātrai uzstādīšanai dzīvojamās ēkās. Mūsu racionalizētais uzstādīšanas process un īpaši kompaktā tehnoloģija var nodrošināt jaunu, energoefektīvu liftu, palielinot tā ietilpību par 50% tikai divu nedēļu laikā. ISO enerģijas patēriņa klasifikācija: B. KONE NanoSpace atbilst Eiropas liftu standartu EN81-20 un EN81-50 prasībām.

Specifikācijas

  • Apraksts: Vietu taupošs risinājums liftu pilnīgas nomaiņas gadījumos dzīvojamās ēkās
  • Celšanas ātrums: 1,0 m/s
  • Maks.celšanas augstums : 40 m
  • Maks. kravnesība: 630 kg
  • Maks. pasažieru skaits: 8
  • Maks. liftu skaits grupā: 2/2

Dizains

  • Sešas moderni un daudzpusīgi kabīņu interjera piedāvājumi , kas papildinās jebkuru dzīvojamo ēku
  • Divas stilīgas signalizācijas iespējas
  • Iespēja apvienot un saskaņot aksesuārus, lai iegūtu unikālu dizainu

Augstāks komforta līmenis īsākā laika posmā

img_elevator-nanospace-blocks-1

VIENMĒRĪGĀKA LIFTA KUSTĪBA

Revolucionārā KONE HybridHoisting™ sistēma no KONE NanoSpace apvieno siksnu un virvju tehnoloģijas pilnīgi jaunā veidā — siksna pārvieto liftu un virves iekar kabīni šahtā. Īpaši kompaktais dizains un vadības tehnoloģija spēj novietot lifti precīzi vienā līmenī ar katru stāvu. Tiek uzlabots arī brauciena komforts, padarot to ērtu un patīkamu.

img_elevator-nanospace-blocks-2

VAIRĀK VIETAS UN MODERNĀKS DIZAINS

KONE NanoSpace liftam ir divi plāni atsvari, kas nodrošina adaptīvu līdzsvarošanu un enerģijas patēriņa optimizāciju. Tie atrodas līdzās galvenajām sliedēm, tāpēc tajā pašā šahtā ir iespējams uzstādīt līdz pat 50% lielāku kabīni. Mēs piedāvājam arī dažādas interjera iespējas Tās ir izstrādājusi mūsu dizaineru grupa, kas par savu darbu saņēmusi apbalvojumu. Vienkārši izvēlieties dizaina variantu, kas jums patīk vislabāk, vai arī izveidojiet savu unikālo dizainu, apvienojot un saskaņojot dažādus materiālus, apgaismojuma elementus un aksesuārus.

img_elevator-nanospace-blocks-3

MAZĀKS TROKSNIS UN UZLABOTA ENERGOEFEKTIVITĀTE

KONE NanoSpace darbina KONE EcoReel™ motors, kam tiek izmantota tā pati mūsdienīgā tehnoloģija, kāda izmantota ļoti sekmīgajam KONE EcoDisc®, tikai konstrukcija ir vēl kompaktāka. Pretēji lielākajai daļai liftu pacelšanas sistēmu EcoReel motors atrodas bedres apakšdaļā, tā samazinot ēkā radītos traucējumus. NanoSpace liftam ir augstāks energoefektivitātes līmenis nekā vecajiem liftiem ar standarta pacelšanas sistēmām, tāpēc tam ir ievērojami mazāks enerģijas patēriņš un ekspluatācijas izmaksas.

img_elevator-nanospace-blocks-4-600

MAKSIMĀLAS PRIEKŠROCĪBAS MINIMĀLĀ LAIKĀ

Viens no KONE NanoSpace lifta revolucionārākajiem jaunieviesumiem ir tā ātrais uzstādīšanas laiks. Izvēloties NanoSpace liftu, jūsu esošā lifta nomaiņa būs ātrāka un vienkāršāka nekā jebkad iepriekš. Mēs esam izstrādājuši ļoti efektīvu un racionalizētu četru soļu nomaiņas procesu un savā darbā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, tāpēc uzstādīšanas laikā būs mazāk traucējumu un lifts tiks nodots ekspluatācijā ātrāk nekā divu nedēļu laikā.

KONE liftu plānošanas rīki

Saistītās tēmas

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu