Uz augšu

KONE mūzika liftos

Radiet jaunus iespaidus ar mūziku un vēl vairāk bagātiniet vidi liftu lietotājiem.

Nosakiet toni

Mūzika pareizā garastāvokļa veicināšanai, dziesmas darba dienas uzsākšanai vai melodijas, kas palīdz cilvēkiem relaksēties un veltīt laiku sev. Mūsu jaunais mūzikas liftiem pakalpojums piedāvā to visu.

Mūzika liftos atgriežas ar spēcīgu vēstījumu.

img_KONE_Elevator_Music_Man_and_Child_Hires_edit_highlight_teaser_680x425
img_KONE_Elevator_Music_Woman_Hires_edit_highlight_teaser_680x425

Ieslēdziet, noskaņojieties, dodieties ceļā

Neatkarīgi no ēkas veida mūzika var pastiprināt ikviena pasažiera pieredzi, radot emocijas, satuvinot cilvēkus un palīdzot laikam paskriet nemanot. Vairs nekāda neveikla klusuma. Ļaujiet mūzikai runāt jūsu vietā.

img_KONE DX Elevator music-The perfect musical partner_680x425

Izcils mūzikas partneris

Mēs esam sadarbojušies ar Soundtrack Your Brand, lai piedāvātu jaunāko un lieliskāko mūziku, kas uzlabo pasažieru pieredzi liftā.

Jūsu mūzika, jūsu ceļš

Neatkarīgi no tā, vai vadāt bāru, restorānu vai iepirkumu centru, mūzika liftos var palīdzēt apmeklētājiem uzlabot garastāvokli, esot ceļā pie jums. Ātri un viegli radiet un pārvaldiet izcilu pielāgotu atskaņošanas sarakstu ar tūlītēju piekļuvi miljoniem licencētu dziesmu un pārraudzītu atskaņošanas sarakstu. Ar KONE mūziku liftos varat:

  • importēt Spotify atskaņošanas sarakstus, lai izveidotu pielāgotu atskaņošanas sarakstu;
  • plānot pielāgoto atskaņošanas sarakstu atskaņošanu, lai pieskaņotos konkrētas dienas daļas mūzikai;
  • kontrolēt pielāgoto atskaņošanas sarakstu un skaļumu, izmantojot tam paredzēto lietotni operētājsistēmās Android un iOS.
img_KONE DX Elevator music-your music your way_680x425

Sīkfaili

Lai optimizētu vietnes funkcionalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkfailus. Ja jūs tam piekrītat un akceptējat visus sīkfailus, vienkārši noklikšķiniet pogu “Pieņemt”. Jūs varat arī pārskatīt mūsu konfidencialitātes paziņojumu..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Apmeklēt mājas lapu